View Single Post
  #9  
Vechi 19.12.2016, 14:01:02
ioan89 ioan89 is offline
Member
 
Data înregistrării: 16.09.2016
Mesaje: 34
Implicit

Alin, mesajul meu nu este unul manat de un comportament temperamental. Nu ai de unde sa cunosti tonul, expreia fetei si starea mea de spirit in momentul in care am raspuns mai devreme. Deci avem de-a face cu o presupunere, una lipsita complet de argumente. Desi presupunerea ta nu este corecta, mesajul de mai sus este exact raspunsul pe care merita sa-l primeasca unul care pretinde ca e buricul pamantului, mai ales atunci cand nu realizeaza consecintele actiunilor sale. Daca cel din spatele tastaturii era o persoana timida sau mai slaba mental? Care era rezultatul? Ii adauga un plus de indoiala de sine la cea in care sa scalda deja? E o diferenta intre a fi adult si a te preface ca esti adult...hai sa fim serios!
Cand am ales sa-i raspund in acest mod, poate un pic cam acid, crezi ca nu am stiu ca nu exista posibilitatea ca eu sa fiu pus in postura de "baiatul cel rau"? Ba da si mi-am asumat 100% chestia asta.
Cu o singura chestie pot sa fiu de acord din tot ce ai scris mai sus...cu faptul ca am o "problema". Am o problema cu cei care se trezesc sa dea sfaturi fara sa le ceara nimeni, mai ales din spatele unei tastaturi .

Cred ca am spus tot ce era de spus domnilor! Daca mai vrea cineva sa sara in apararea domnului gpalama, este liber sa o faca, evident, doar ca nu voi mai da curs provocarilor si nu voi mai raspunde!

Ps: Alin, tu esti inca un tip care pretinde ca ar cunoaste ce vor femeile, doar ca intr-o varianta mai light! Haha Sub forma de gluma te intreb, de unde stii ca femeile nu ar gasi "temperamentul" meu chiar atractiv? Haha

O zi buna!
Reply With Quote