View Single Post
  #32  
Vechi 31.03.2014, 21:55:49
ionmares ionmares is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 30.03.2014
Mesaje: 7
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Lucian008 Vezi mesajul
E tot ce am retinut eu. Daca pentru tine asta este important si este pentru ca altfel nu mentionai asta este suficient. Si nu ca este important, dar tu, in sinea ta, ii reprosezi asta. Asa ca analizeaza-te pe tine si dupa vezi ce e de facut. Si nu astepta sfaturi de la altii.
ce vroiam sa spun este faptul ca nici macar nu este recunoascatoare si ca am facut orice pentru ea. cand am iesit cu ea la primele intalniri imi povestea ca are probleme cu fratele ei ca vine acasa cam beat, ca da muzica la maxim si nu are liniste in casa cu el. dupa o cearta intre cei doi fratele sa mutat la alta casa in chirie la 4 strazi distanta in satul respectiv. si eu i-am promis cand ne-am mutat impreuna in casa ei ca va avea liniste alaturi de mine ca eu nu sunt derbedeu ca nu beau, nu sunt genul de scandalagiu, ca eu sunt genul familist si mai linistit (si chiar asta este adevarul). si cred ca a fost prea multa liniste (era ceva de genul canta gaina in casa, ea era mai agresiva, mai vulcanica, mai cu gura mare mereu. eu eram tacut si calm pentru ca asta este caracterul meu). cateodata ridica palma la mine fara motive serioase dar eu o lasma in pace nu ma certam cu ea ca o iubeam prea mult. a doua zi ma trezea la ora 4 dimineata ca nu putea sa doarma si ca ii pare rau ca a tipat la mine dar sa nu o iau in seama ca asa este ea ii trece si ii pare rau si eu o iertam ca o iubeam foarte mult.
Reply With Quote