View Single Post
  #34  
Vechi 10.11.2009, 00:10:24
glykys's Avatar
glykys glykys is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.08.2009
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 5.703
Implicit

Citat:
În prealabil postat de andreicozia Vezi mesajul
Ai uitat sa pui Cresa+Gradi ( 3 ani Gr mica, mijlocie, mare)! Nu neglija acesti ani stiu ca nu sunt doctorate la mijloc, dar tot ce te reprezinta cu siguranta le-ai invatat in Gradi.

Pe de alta parte...
Saraca de tine, ai tras din greu!..acum banuiesc ca nu ai cum sa fi mai prejos decit un CEO . Te rog sa nu-mi spui ca lucrezi la un nivel mai inferior ca ramin profund dezamagit!
Mai bine spune-mi o minciuna!
Nu, nu! faceam un calcul! Eu nu am ajuns decat la master! :))))))) Deocamdata. Doar ca stiu persoane care s-au scolit atatia ani. Tot respectul! Lucrarea talantilor... Desi in ziua de azi se obtine asa de usor un doctorat! Cei care se scolesc mult nu fac asta neaparat pentru a avea un serviciu mai bun, ci pentru a sti mai multe. Non-valorile sunt promovate, iar oamenii scoliti sunt luati in deradere! Ca, deh, avem cel mai inalt exemplu - care nu a avut nevoie de scoala ca sa ajunga presedinte - el a zis-o!

Eu nu am mers la gradi, m-au dat direct la scoala! Poate era bine si la gradi! Aveam mai multi ani de studiu .
__________________
Pe noi inșine și unii pe alții și toată viața noastră lui Hristos Dumnezeu să o dăm.
Reply With Quote