View Single Post
  #118  
Vechi 05.08.2010, 19:34:55
Adrinskaia Adrinskaia is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 07.04.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 102
Implicit

Pe multi i a rabdat Dumnezeu si inaintea potopului, a botezului cu apa, pe multi ii rabda si acum, inaintea botezului de foc, ca tot cred ca se dau mai multi bani pe tigari decat pentru spitale.

Andreicozia, profesorul Danaila facea operatii fara spagile de azi, si cu putine informatii in domeniu, ca tot l am vazut pe Trinitas tv, si a avut parte de o multime de neajunsuri de la marele Arsenie ? In prezent, unui doctor care traieste bine din operatii de veruci nu i ar conveni sa recunoasca ca echinacea gel poate rezolva foarte bine problema, daramite unui doctor care nu vrea sa faca prevenire, daca scopul este tot banul, si l obtine...ca nu este important pentru el sa nu faca pacatul de a cere spaga. Pentru meningiom, fie el si gigant, existau solutii de prevenire a acestor complicatii, si nu iti trebuie multe informatii pentru a ajunge sa pricepi acest lucru...

Eu personal nu as vrea sa ma angajez in vreun spital, numai pentru ca stiu ca se dau spagi grase pentru un post, si se fura mai apoi pentru a recupera ''investitia'', ori se pretinde in mod subtil...plus celelalte...

Urata boala invidia asta...si sa mai trambitezi si in gura mare...

Sunt unii care traiesc cu impresia ca este tare bine sa furi de la Biserica, sau sa ignori faptul ca locuiesti intr un bloc construit pe terenul furat Bisericii si sa dai mai multi bani anual pentru gunoi decat pentru Biserica...cand se pare ca si urmasii celor care au facut astfel de furturi vor plati pentru aceasta, dar cine sa creada asta, daca nici macar poruncile nu sunt importante pentru ei si celelalte...
Reply With Quote