View Single Post
  #34  
Vechi 05.11.2014, 09:11:30
Yasmina's Avatar
Yasmina Yasmina is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 17.06.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 5.079
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Mena59 Vezi mesajul

Se pare ca iar "v-a sarit mustarul"
Nu cumva din cauza oboselii?...
Eu propun sa nu sa escaladati discutia si sa nu degeneram in altele dileme personale,insa pt a pune la pace,va raspund: nu sunt obosita,am venit mult mai devreme de la job decat ma asteptam,am luat cina,totul este in regula!

Poate ma ajutati cu o mica amnezie de moment,cand spuneti ca mi-a mai sarit mustarul,ca nu-mi amintesc?

Ati dedus gresit,nu oboseala ma necajeste ci lipsa de consecventa in logica discursului sau manipularile grosolane de deturnare a lui.
Exact din acest motiv am subliniat ca subiectul era despre furtul banilor din cutia cu pricina si nu furt de sfinte moaste sau de obiecte de cult! Multi spun ca este acelasi lucru...bine,daca doriti sa aveti dreptate atunci aceasta discutie nu o sa va stea impotriva,eu va dau dreptate si am incheiat aici,fara motive ulterioare de ofensa!
__________________
Cuvine-se cu adevarat sa te fericim pe tine, Nascatoare de Dumnezeu, cea pururea fericita si prea nevinovata si Maica Dumnezeului nostru. Ceea ce esti mai cinstita decat Heruvimii si mai slavita fara de asemanare decat Serafimii, care fara stricaciune pe Dumnezeu-Cuvantul ai nascut, pe tine, cea cu adevarat Nascatoare de Dumnezeu, te marim.

Last edited by Yasmina; 05.11.2014 at 09:38:32.
Reply With Quote