View Single Post
  #49  
Vechi 07.12.2021, 17:16:11
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is online now
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.287
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Sebastian_Stefan Vezi mesajul
Mi-aș dori tare mult ca în România să se schimbe legile. Faci rău la oameni nevinovati prin farmece păi atunci să fi săltat de psihiatrie. E ca si cum aș sări la tine la bătaie pentru că maică-ta mi-a făcut nu știu ce rău la copil. Fiecare cu păcatele lui, eu cu ale mele mama cu ale ei..
Nu prea ai credinta in Dumnezeu.

Orice nedreptate va fi cercetata si va fi rasplatit si despagubit nevinovatul si toate adevaratele victime.

Iti faci prea mari griji ca vei ramane vesnic nedreptatit. Exista Legile divine, nu karîma si de la Dumnezeu toate sufletele vor avea parte de mangaiere in contrapartida si pentru tot raul care li s-a facut pe nedrept. Nu te mai baza pe justitia gLumii ipocrite ca aia e mai rea ca vrajitoria, aia e cea mai mare vrajitorie cu care amageste satana pe toti oamenii punandu-i pe scaune inalte pline de privilegii si pile.

Cu cat esti mai mult chinuit si prigonit aici pe pamant ca nevinovat cu atat mai bine pentru tine caci in vesnicie vei fi rasplatit de Hristos dar si de Dreptatea si Adevarul a toate. Crezi?
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa
Reply With Quote