View Single Post
  #3  
Vechi 17.03.2010, 00:44:10
nutzy
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit continuare

Acest chirurg genial insista ca nu este necesar sa se otraveasca pacientii cu doze masive de chimioterapeutice. Totodata spune ca sunt total inutile si operatiile desfigurante radicale care sunt luate drept bune...

In timpul vizitelor mele in 6 clinici germane, am descoperit ca medicii germani i-au intrecut cu mult pe cei est-europeni.

Cand presedintele american Ronald Reagan a facut cancer in timpul mandatului sau prezidential, marele medic german Hans Nieper a fost cel care l-a tratat. Ar fi fost o stire de prima pagina daca nu ar fi fost musamalizat totul la momentul respectiv.

Imagineza-ti doar daca poporul american ar fi stiut ca un presedinte american in functie prefera tratamentul german pentru cancer!

Am auzit despre asta de la sursa mea confidentiala din Germania. Mai tarziu, medicul Hans a recunoscut asta intr-un interviu. Am sunat la libraria Reagan pentru a vedea daca mi se confirma ca Dr. Nieper l-a tratat pe presedinte in mai 1985.

Un angajat al librariei Reagan pe nume Jenny a raspuns cererii mele. Aceasta a admis ca Reagan a fost in Germania in luna mai a anului 1985, dar nu a putut confirma si nici infirma ca Dr. Nieper l-a tratat. Mi-a spus ca “Dosarul medical al presedintelui Reagan de dinainte, de dupa si din timpul prezidentiei sale nu este disponibil”. Potrivit sursei mele, Dr. Nieper a zburat catre spitalul unde se afla Reagan in iulie 1985 pentru a-i asista recuperarea.

Multi oameni bolnavi de cancer isi pierd parul si vitalitatea. Insa Reagan si-a pastrat stilul sau pompos al parului. Totodata si-a pastrat si zambetul cald si mersul viguros.

Si dupa ce si-a eliminat cancerul prin metoda germana....

Reagan a mai trait 19 ani

A murit la 93 de ani, si nu de cancer. Nici nu e de mirare ca atatea celebritati si chiar roialitatea europeana au fost in Germania pentru a scapa de cancer. Voi numi cativa dintre acesti oameni faimosi imediat.

Dar mai intai permite-mi sa ma prezint pe scurt.

Ma numesc Andrei S., si sunt un sustinator al sanatatii si jurnalist medical. Nu sunt medic. Ceea ce imi da un avantaj deoarece, ca jurnalist, iti pot spune despre alternativele de tratament despre care medicul tau nu-ti poate spune fara sa dea de necaz.

Si nu exagerez. Am intervievat numerosi medici care au fost redusi la tacere de catre comunitatea medicala sau guvern.

Libertatea pentru sanatate a disparut cu totul.

Din fericire, ca jurnalist iti pot spune adevarul fara sa risc persecutii din partea autoritatilor.

Inainte sa aflu de marea descoperire germana, am vazut prea multe persoane dragi suferind de forme letale de cancer – si apoi au murit intr-un final. Nu mai vreau sa vad oamenii dragi trecand prin iadul tratamentului pentru cancer. Si nu vreau nici tu sau cei dragi tie sa o faca.

Iata povestea unei femei care a fost trata cu succes intr-una din clinicile germane

"Un medic conventional a spus unei femei de 61 de ani cu cancer facial ca se impune o operatie drastica – operatie care avea sa desfigureze zonele din jurul urechilor si ochilor. Ea a spus “nu”. In schimb, a cautat tratament la un chirurg german de top – cel pe care l-am citat mai devreme. Un chirurg care se opune permanent operatiilor de cancer.

Vezi tu, chirurgul acesta german a gasit o modalitate mai buna de a trata cancerul.

Mi-a spus ca atunci cand aceasta doamna a venit prima data la el in luna mai 1995, tumoarea din jurul urechii ei era urata si dezgustatoare. Mai mult decat atat, ar fi ucis-o daca nu ar fi gasit un tratament eficient.

Femeia aceea a scapat de cancer fara nicio operatie desfiguranta. Deci nu a mai avut nevoie de operatie reconstructiva.

Mai mult decat atat, nu a trebuit sa indure pierderea parului sau ameteala chimioterapiei. Nu a indurat dozele socante de radiatii. Apropo, stiai ca radiatiile produc daune PERMANENTE corpului? Nu te mai recuperezi niciodata.

De aceea ar trebui cel putin sa iei in considerare ceea ce a facut aceasta femeie. Inca mai tine legatura cu medicul ei german. Nici nu-i de mirare! Nu numai ca i-a salvat viata, dar i-a si redat frumusetea."

Vei primi detaliile complete despre metodele de tratament ale acestui medic in noul meu manual special, "Ghidul Clinicile Germane pentru Cancer".

Probabil te intrebi cum au eliminat medicii germani acest urat caz de cancer de piele, prezentat anterior, fara a desfigura fata femeii. Terapia cheie literalmente a “copt” cancerul in timp ce ea dormea.

Aceasta terapie a ucis celulele canceroase din organism fara sa vatameze alte celule sanatoase sau sistemul imunitar! Deci s-a trezit din terapie simtindu-se minunat.

Acest remediu incredibil german este total opus abordarii chimioterapiei est europene.

Medicii de aici vor sa otraveasca celulele canceroase prin chimioterapie, insa dozele mari chimioterapeutice ucid si celulele sanatoase. Aceasta otravire distruge sistemul imunitar – exact de ce are nevoie pacientul pentru a lupta impotriva cancerului.

Rezultatele supradozei cu chimioterapiei (cateodata chiar si standard), sunt uneori tragice.

In "Ghidul Clinicile Germane pentru Cancer" voi descrie complet cum medicii germani au “copt” in siguranta cancerul din corp.
Reply With Quote