View Single Post
  #7  
Vechi 16.03.2010, 23:48:53
nutzy
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit continuare

De ce chirurgul este impotriva operatiei

Mi-as dori ca fiecare chirurg american sau est european sa auda ce mi-a spus mie acest chirurg german despre natura cancerului:

"In cancer, intreg organismul este bolnav. Nu poti pur si simplu sa tai un san si sa zici ca totul e OK. Trebuie sa tratezi intreg pacientul. De aceea noi folosim o terapie combinata care trateaza intreg corpul. Ca si chirurg, de obicei sunt impotriva operatiilor.

Vei face metastaza daca nu ajungi la cauza cancerului. Nu e de ajuns sa scapi de tumoare. Trebuie sa scapi de celulele metastaziate, ceea ce presupune tratarea intregului corp."

Medicii germani elimina cancerul din radacini in timp ce medicii americani doar trateaza simptomele. Asta e o MARE diferenta.

Cercetatorii americani recunosc descoperirea germanilor

Cercetatorii americani care analizeaza cancerul, in general privesc incruntati catre tratamentele alternative, complementare si integrative pentru cancer. S-a spus ca ideea lor de cercetare este sa vada daca doua doze de otrava sunt mai bune decat trei doze.

Insa cercetatorii de la Universitatea Columbia din New York au fost cel putin inspirati sa calatoreasca spre una dintre clinicile germane de top ca sa examineze fazele terminale de cancer. Toate au fost vindecate folosind stiinta germanilor.

Cercetatorii au fost obligati sa recunoasca faptul ca terapia germana merita studii amanuntite. Acestia si-au publicat descoperirile si vei primii detaliile complete in noul meu manual "Ghidul Clinicile Germane pentru Cancer".

Deci de ce acordul american medical zaboveste asupra ideii ca aceste terapii sunt esuate?

Care e problema lor? Urmatoarea istorisire ne-ar putea da un indiciu....

Medicul care a refuzat o mita de 5 milioane de dolari...

Lasa-ma sa-ti dau un AVERTISMENT important: nu toate clinicile germane folosesc descoperirea in domeniul cancerului. Si nu toate clinicile germane sunt respectabile.

Cele pe care le prezint in ghidul meu sunt cele mai bune – cele cu tehnologie de varf in tratarea cancerului.

De fapt, majoritatea clinicilor germane folosesc aceeasi tactica “taie-arde-otraveste” pentru a trata cancerul. Am aflat de ce, atunci vand am intervievat un medic german la clinica sa dintr-un sat pitoresc situat sus in Alpi.

Medicul mi-a spus ca o companie farmaceutica, printr-un reprezentant, l-a vizitat intr-o zi la clinica. Nu voi mentiona numele companiei. Reprezentantul l-a intrebat pe medic cati pacienti cu cancer are. Dupa ce a auzit estimarea medicului, acesta si-a scos laptopul si a inceput sa tasteze.

Apoi reprezentantul si-a ridicat privirea si i-a oferit medicului o mita de 3.7 milioane de euro pe sub masa, dupa un an, daca ar fi administrat tuturor pacientilor sai cu cancer doze mari de chimioterapeutice.

Vezi? Daca un medic trateaza multi pacienti cu cancer, si daca prescrie un medicament scump pentru toti, compania de medicamente isi poate permite cu usurinta sa-i dea medicului respectiv "un mic comision".

Medicul care mi-a marturisit aceste lucruri a refuzat mita. Iar reprezentantul a fost uimit. Nu i-a venit sa creada ca medicul a refuzat o astfel de suma. “Sunteti de pe alta planeta”, i-a spus. ”Toate spitalele lucreaza cu noi!”

De aceea ar fi o greseala sa mergi in orice spital sau clinica din Germania si sa crezi ca vei primi tratamentul revolutionar despre care ti s-a spus.

Un alt motiv pentru care ai nevoie de ghidul meu valoros...

Unele clinici pentru cancer din Germania nu sunt acomodate cu pacientii straini. Trebuie sa stii care clinici sunt cele mai bune. In noul meu ghid al clinicilor germane de top, iti voi arata facilitatile existente pentru pacientii vorbitori de engleza.

Am terminat toata munca grea pentru tine. Cele 6 clinici pe care le-am analizat sunt de prima clasa. Sunt bucurosi sa accepte straini.

Si vei fi socat de costuri – intr-un sens bun. Sunt surprinzator de scazute, si este foarte mic in comparatie cu costul tratamentului conventional.

Manualul meu contine povesti adevarate ale unor pacienti cu care am vorbit personal in Germania. Nu numai ca dovedesc ca abordarea germana poate functiona, dar iti dau si o idee despre ce poate insemna sa fii pacient in una din acele clinici.

"Am intervievat-o pe Amy, un pacient cu cancer la san, din New Jersey. Amy practica artele martiale. Intotdeauna a avut un spirit practic de invingator, si de aceea a refuzat tratamentele conventionale si a ajuns in Germania la clinica. Cand am vorbit cu ea, era acolo pentru o vizita de tratament.

In 1998 Amy a fost diagnosticata cu cancer la san. Medicii au vrut sa o grabeasca spre masa de operatii. Totodata au vrut sa-i faca si chimioterapie.

Chirurgul ei i-a recomandat mastectomia. Ea a spus “nu”. Iar apoi s-a implicat in cautarea tratamentelor alternative. A gasit una din clinicile de top din lume – fiind una din cele 6 clinici prezentate in manualul meu.

A functionat de minune pentru ea.

Amy mi-a marturisit ca este atat de increzatoare ca s-a recuperat complet incat planuieste sa scrie o carte. E o femeie determinata, si fara indoiala o va face!"

Am descoperit multe tratamente captivante in aceste clinici. Iata inca unul!

Tehnologia NASA stimuleaza sistemul imunitar al pacientilor bolnavi de cancer cu pana la 20-25%!

Una dintre terapiile cheie din clinicile germane vine din spatiul futuristic al medicinei spatiale.

Este o descoperire stiintifica faptul ca sovieticii au reusit sa conserve sanatatea cosmonautilor care au stat mult timp in spatiu. Acum si NASA foloseste aceeasi metoda pentru astronauti. Si la fel si clinicile germane pentru pacientii cu cancer.

Insa nu vei gasi asa ceva in spitalele de aici. Prea controversat. Sarlatanie. Nedemonstrat.

Daca asta e adevarat, poate te intrebi de ce astronautii de la NASA folosesc dispozitivul de 3 ori pe zi atunci cand sunt in spatiu, pentru a-si mentine sanatatea. Mie nu-mi suna a sarlatanie. Suna ca ceva ce nu costa mult si iti poate salva viata.

Pacientii cu cancer care fac aceasta terapie a spatiului se intind pe un pat special, medicul apasa un intrerupator, si dupa 16 minute de relaxare pura s-a incheiat. Spre deosebire de astronautii din spatiu, pacientii cu cancer fac asta o data pe zi.

Ce face aceasta terapie uimitoare pentru pacientii cu cancer? Medicii mi-au spus ca imbunatateste circulatia sangelui si stimuleaza puternic sistemul imunitar – sistemul care ucide celulele canceroase.

Medicul de la clinica din Alpii austrieci mi-a spus: “Acum doi ani am facut un studiu. Am luat mostre de sange de la 200 de pacienti in prima zi. Apoi 100 de pacienti au facut terapia medicinei spatiale, iar ceilalti 100 nu. Pacientii care au facut terapia au avut cu 20-25% mai multe celule imunitare – celulele care distrug cancerul”.

Poti folosi aceasta stimulare imunitara chiar aici in Romania, in propria ta casa.

Dispozitivul este portabil, accesibil si nu are efecte secundare – doar efecte benefice pentru o varietate de probleme de sanatate. Iti voi da toate detaliile in carte.

“Dar pot salva medicii germani orice bolnav de cancer?”

Poate te intrebi daca medicii germani pot vindeca fiecare caz de cancer. Nu, nu sustin asta. Cateodata e prea tarziu. De exemplu, daca un pacient mai are doua sau trei zile de trait, este evident prea tarziu sa mearga in Germania.

Chiar si in cazuri cand e prea tarziu, tratamentele germane pot lungi viata bolnavului, rezultand intr-o viata mai calitativa si fara dureri.

Chiar daca nu vei merge niciodata in Germania, cartea mea iti da sfaturi utile pe care le poti folosi chiar acasa.

Tratamentele revolutionare germane pe care le poti folosi in confortul casei tale

In afara de toate relatarile pe care le face cartea mea cu privire la tratamentele revolutionare germane, iti voi povesti despre uimitoarele terapii pe care le poti face acasa, vei descoperi:

Informatii despre cum sa iti procuri dispozitivul terapeutic bazat pe tehnologia NASA.

Cum a reusit un fost bolnav de cancer la creier sa evite intoarcerea bolii. Secretul? O rutina o data pe luna pe care o poti face chiar aici acasa.

Ce pacienti cu cancer trebuie sa evite sa manance – si totusi medicii ignora mancarurile carcinogene

Detoxifierea: cum sa ajuti cel mai mare organ – pielea – sa elimine reziduurile.

Cel mai bun mod de a da sistemului limfatic o buna evacuare a toxinelor – poti face asta cu usurinta acasa in doar 10 minute.

Cum au destramat medicii germani peretele acid care ascunde celulele canceroase de sistemul imunitar. Secretul este o substanta naturala pe care o poti gasi cu usurinta la un magazin de sanatate sau online. Incearca asta si sistemul tau imunitar va putea localiza celulele canceroase pentru a le distruge.

Totodata iti voi oferi informatia practica de care ai nevoie:

Cel mai bun mod de a ajunde la clinica pe care ti-a ales-o

Unde ar trebuie sa stea insotitorul tau pe durata tratamentului

Locuri de vazut si lucruri de facut in Germania pentru a-ti recastiga sanatatea.

Si mult, mult mai multe...

Dacă Aceasta Carte Ușoara De Citit Și Aplicat A Ajutat Mii De Oameni În Situația Ta, Te Va Ajuta Și Pe Tine – Garantat!

Acest ghid este rezultatul multor ani de cercetare si este conceput in asa fel incat, toate metodele si tehnicile sunt dezvaluite intr-un limbaj simplu.....deci, nu trebuie sa fii "om de stiinta" pentru a le intelege.

Pretul ghidului este de doar 37 Ron, redus cu 50%. Daca vedeti acest mesaj, inseamna ca reducerea este inca valabila. Cod Reducere: 80-229501 (TVA inclus).

Nu mai amana lucrurile. Nu astepta pana maine ca sa tratezi corect cancerul. Nu astepta sa mai aduni informatii 'expirate'. CHIAR ACUM este cea mai potrivita perioada ca sa incepi!
Reply With Quote