View Single Post
  #7  
Vechi 18.06.2013, 19:10:18
Geo_Geo79
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
Īn prealabil postat de Parascheva16 Vezi mesajul
Nu inteleg, cum adica fratele nu anunta politia ptr. ca are deja o problema? Si ce are de gand, sa astepte pana apare sora, vie sau moarta? Din cate stiu eu nu este o regula ca doar fratele sa anunte disparitia unei persoane, si pesoanele apropiate pot face asta.

Apoi, nu inteleg de ce are duhovnic in Bucuresti si nu la ea in judet. In fiecare judet e un duhovnic bun.
Fratele ei s-a interesat ca daca da o persoana disparuta la politie, cei de la politie trebuie sa ia probe adn, amprente etc, si mama lui fiind bolnava si cu grija fetei disparute ii e teama ca daca ii vede pe cei de la politie luand probe sa nu i se faca rau sau Doamne fereste sa nu moara mama (e un soc pt ea). Dar a vorbit cu un detectiv si se ocupa de disparitia sorei.
Cat priveste duhovnicul.... il are de f multi ani si in plus nu asta ma preocupa acum.
Eu nu pot sa anunt politia pentru ca nu mai locuiesc in acelasi judet, in schimb am sunat pe la spitale din Buc.

Citat:
Īn prealabil postat de VladCat Vezi mesajul
Intereseaza-te insa eu tare ma indoiesc ca daca fratele anunta politia aceasta va veni sa ia vreo proba de amprente ori de altceva. Deci poate sa anunte linistit zic eu
Asa cum am spus, s-a interesat

Last edited by Geo_Geo79; 18.06.2013 at 19:12:52.
Reply With Quote