View Single Post
  #19  
Vechi 27.08.2007, 16:59:06
Red_Rose Red_Rose is offline
Member
 
Data înregistrării: 17.08.2007
Mesaje: 41
Implicit

Citat:
În prealabil postat de pacatoasa
Sa nu va duceti la ghicitoare. Eu am fost si mi a zis ca o sa ma imbolnavesc si o sa mor la 28 de ani(acum am 25)...nu mai pot sa traiesc linistita...imi vine in minte mereu ca o sa mor...am inceput deja sa am probleme de sanatate acolo unde mi a spus ghicitoarea...NU MERGETI LA GHICITOARE:(:(
In cazul in care acea ghicitoarele nu era o excroaca, atunci ea lucra prin puterea diavolului. Deci el iti spunea toate acelea. Si ce te astepti sa iti spuna bun si salvator diavolul? Nu are de unde sa stie cand va muri un om si acaum are o mare, mare bucurie ca te-a aruncat in tulburare si deznadejde. S-ar putea ca problemele de sanatate pe care le acuzi sa fie tot prin lucrarea lui asupra trupului tau, prin faptul ca te-ai expus fortelor malefice, vrea se te arunce in si o mai mare deznadejde si sa privesti cu groaza cum se "indeplinesc" prevestirile si termenul limita de 28 ani cum se apropie....

Acum te cred ca ti-e rusine sa mergi la spovedit, sa mergi la Hristos dupa ce te-ai dus la vrajmasii Lui. Dar totusi alta cale nu ai, mergi la spovedit, faci canon si curaj! Alta cale nu ai.


Reply With Quote