View Single Post
  #14  
Vechi 25.02.2012, 00:10:07
teostancu teostancu is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 22.09.2009
Mesaje: 7
Implicit Minune

O minune facuta pentru mine si sotul meu de catre Maica Domnului, Sfantul Nectarie si ceilalti Sfinti dragi sufletului meu (Parintele Ilie Lacatusu,Sfantul Efrem cel nou, Sfantul Fanurie,Sfanta Parascheva,Sfantul Dimitrie cel Nou,Sfantul Ioan Rusul)in legatura cu angajarea sotului meu, care de 1 an si 4 luni nu avea un loc de munca si nu isi gasea decat paznic.Nu e nimic rau in a fi paznic dar el la 32 ani a lucrat 1 an de zile ca supraveghetor de noapte la un centru de plasament si lucra o noapte da,una nu.Ziua dormea,noapte chiar daca nu era tura lui nu putea dormi,era dat peste cap.Ajunsese de la 90 kg la 120 kg desi nu manca decat o data pe zi si nu foarte mult.Am luat hotararea sa nu mai lucreze pt ca ii era din ce in ce mai rau, nu te mai puteai baza pe el ziua cu nimic pt ca nu era in stare.Ne-am chinuit 1 an si 4 luni sa isi gaseasca un loc de munca ziua, si Sfintii mei dragi mi-au ascultat rugaciunile si ne-au ajutat.
Va multumesc din suflet dragii mei Sfinti.Va iubesc mult si va rog sa imi iertati pacatele mele zilnice pe care le fac.Doamne Ajuta!
Reply With Quote