View Single Post
  #319  
Vechi 06.12.2011, 09:40:42
vsovivi vsovivi is offline
Banned
 
Data înregistrării: 09.10.2008
Locație: Insectharul ortodox, în nepocăibilul pocăibil și pocăindu-se tainic.
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.459
Implicit

Citat:
În prealabil postat de maria40 Vezi mesajul
Poa' sa cada! Deja au distrus tara asta in asa hal incat nici copii copiilor nostri nu vor termina de platit toate datoriile care le-au facut.
Baiul este ca nu avem lideri suficienti de puternici incat sa poata prelua fraiele acestei tari.
Poate un guvern tehnocrat cum s-a facut in Italia ne-ar salva sau un partid puternic de dreapta care sa taie in carne vie! Din pacate un guvern tehnocrat e cam imposibil iar un partid de dreapta nu avem in Romania! PNL-ul la noi e tot de stanga! I-am auzit pe cretinii astia scotand niste aberatii din ei de m-am crucit. Astia cred ca traiesc pe alta planeta!
Ei îs siguri că n-or să cadă.., numa că dacă n-o să cadă acuma o să fie mult mai rău pentru ei, că o s-o pățească ei cam așa fie că-s medici mari fie că-s rezerviști... uite așa o să pățească; deci iată filmul cu toate cele 4 episoade și cu morala.

Că și la revoluție or mimat că se luptă între ei, armata cu armata ori cu securitatea ori cu agenturile ca să nu mai vedem noi că defapt se luptau numai cu populația și cu adevărul și cu punctul 8... adică ei se luptau cu poporul folosind tembelizorul. Și acum se pare că e tot la fel. Nu s-a schimbat nimic...

...și nu mai visa la vicleniile politicienilor, nu mai visa.

Last edited by vsovivi; 06.12.2011 at 10:16:15.