View Single Post
  #48  
Vechi 01.08.2009, 23:03:14
silvia55
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit Minunile Sf Nectarie

Am promis Sfantului Nectarie ca daca ma v-a ajuta sa ma fac bine o sa fac public ajutorul pe care l-am primit.In urma cu doi ani au aparut problemele mele sanatate,operatii,spitalizari si parca nu se mai terminau.Tratam ceva si aparea altceva.Am inceput sa cer ajutorul Sfantului Nectarie,ma rugam asa cum stiam eu ,pacatoasa.M-am rugat si iar m-am rugat si minunile au inceput sa apara.Acum sunt un alt om,viata mea a capatat un alt sens,am alte prioritati si ma simt mult ,mult mai bine si asta datorita Sfantului Nectarie,sfantului meu drag si bun caruia in fiecare zi ii multumesc pentru ajutor si tot cred ca nu este de ajuns.Credinta este singura care ne poate salva.Sfantul Nectarie este mare iubitor de oameni si grabnic ajutator pentru cei aflati in necaz.Ii multumesc Sfantului Nectarie ca prin rugaciunile sale a mijlocit la Maica Domnului si la Domnul nostru Iisus Hristos,ca eu sa fiu azi bine ,eu si familia mea.Multumesc Tie Doamne,Maicii Domnului si Sfantului Nectarie.Ii multumesc si-l mai rog sa fie ocrotitorul ,aparatorul si indrumatorul meu.DOAMNE AJUTA!
Reply With Quote