View Single Post
  #357  
Vechi 29.12.2009, 21:34:00
laialy's Avatar
laialy laialy is offline
Member
 
Data înregistrării: 03.11.2009
Locație: London,UK
Religia: Alta confesiune
Mesaje: 72
Implicit

Citat:
În prealabil postat de elizabeta Vezi mesajul
BA NU! Nu toti oamenii sunt criminali, imbecili, sau pur si simplu extremisti ca acest personaj, care se declara crestin (tot nu stiu daca este femeie sau barbat, sau ce varsta si nume are si cred ca, cel putin in acest caz, este complet irelevant).
PUR SI SIMPLU IGNORA-L, asa cum m-am hotarat sa fac si eu cand improasca cu otrava. In ciuda acestora, unii oameni chiar merita atentie si explicatii. Si asta pentru ca nu stiu multe lucruri, dar sincer vor sa se informeze. Atat.
Sunt convinsa ca nu toti sunt ca Traditie01.De fapt acuzele pe care le-am adus in postarea mea anterioara ii erau adresate in special dumnealui.Iti spun sincer ca am ajuns la limita in sensul ca nu mai suport rautatea din postarile dansului/dansei.Tot respectul pentru crestini,nu am nimic impotriva dumneavoastra si am facut tot posibilul sa nu aduc nici o vorba urata la adresa crestinismului.
Nu sunt pe forum pentru a ma certa cu cineva ci pentru a schimba pareri intr-un mod civilizat...am mai spus-o de cateva ori..nu incerc sa aduc pe nimeni in islam cum m-a mai acuzat mai de mult Traditie,nici sa conving pe nimeni de nimic..de-asta sunt dezamagita de asemenea reactii.
Ma repet, am descoperit pe acest forum oameni foarte foarte draguti care au stiut cum sa poarte un dialog si au dat dovada ca sunt niste crestini adevarati.

Elizabeta,o sa iti trimit acum pe privat adresa mea de mail daca vrei sa ne mai scriem din cand in cand pentru ca pana acum mi-a facut mare placere sa stam de vorba:)

Va doresc tuturor un an nou fericit cu multe impliniri!

Last edited by laialy; 29.12.2009 at 21:38:34.