View Single Post
  #2  
Vechi 09.05.2020, 19:32:15
bihoreanul.pacatos bihoreanul.pacatos is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 09.05.2020
Religia: Ortodox
Mesaje: 8
Implicit

Speriat fiind de ceea ce pot pati daca nu comand lucrarea, deoarece a zis ca daca nu comand lucrare asta va fi foarte grav datorita problemelor facute de mine si cum bani nu aveam, imediat am intrat in aplicatia Home Bank de la ING si am mai tras un credit ca sa pot plati suma aia de 7670 euro doar ca sa imi repar problemele. Bazandu-ma pe faptul ca 4800 euro ii voi primi inapoi prin curier peste o luna, "sfintiti", iar restul m-am gandit ca o sa-i platesc eu cumva, ca doar ea o sa-mi rezolve problemele si eu o sa pot produce bani. Deja incepusem sa ma conving pe pielea mea ca doar diavolul este in spatele acestor magicieni de magie alba. Desi ea a zis ca nu e pacat decat magia neagra.
I-am transferat luni dimineata pe la ora 00 respectivii bani si i-am zis ca sunt imprumutati din contul mamei fara stirea ei, imprumutul fiind pe numele ei.
A venit cu un mail tot luni pe la ora 2 dimineata in care mi-a atras atentia asupra faptului ca ea spera sa nu fie ce crede ea despre acel imprumut ca atunci e cam grav dar mi-a zis ca despre asta vom discuta dupa alte 36 de ore in care mi-a interzis comunicarea cu ea !!! Dar daca e asa si era alta regula, de ce nu mi-a spus inainte de a face imprumutul ?????

Marti dupa-amiaza cand au expirat orele de interzicere sa-i scriu, mi-a scris mail sa ma intrebe despre bani avertizandu-ma de m-am simtit ca la judecata ca e o grava problema ca am imprumutat banii fara stirea mamei, si ca astfel sunt bani furati si ca daca sunt folositi la lucrari de magie inseamna dezastru in viata si mai stiu eu ce minciuni mi-a mai zis.
Eu i-am cerut scuze si i-am spus ca nu e niciun furt, doar am facut creditul pe numele mamei si ca-l voi plati eu, pt ca nu puteam lua credit pe numele meu, neindeplinind conditiile bancare. Ea mi-a reprosat ca de ce nu i-am spus inainte lucrul acesta, facand ea acum pe cinstita si corecta si acuzandu-ma ca ce mare frauda am facut eu. Eu am recurs la asta pt ca ea m-a avertizat cu cateva mailuri inainte ca e foarte grav daca nu pot plati lucarea ceruta si atunci am imprumutat acei bani bazandu-ma ca ii voi primi inapoi iar cu acea suma din "lucrarea sfintita" pe care ea mi-a impus sa o consum lunar, eu mi-am calculat ca voi plati rata cu ei si totul e bine si frumos, ca o mare parte din rata e acoperita, iar diferenta o pun de la mine. Dar daca era asa de corecta, de ce nu mi-a zis inainte ca sunt bani murdari ???

Acestea fiind zise, eu i-am explicat atunci ca banii nu sunt murdari cum zice ea si ca de fapt eu ii voi plati si eu voi platit absolut toate ratele acelui imprumut, si ca nu e niciun furt, atat doar ca e pe numele mamei contractat la banca dar eu il voi achita. Ea nu a acceptat, desi ii platisem deja banii respectivi si a zis ca va cere verificare la 3 magicieni ca sa nu aibe ea ultimul cuvant de spus, si tot in acel mail m-a avertizat ca daca cumva am mintit-o pe ea si daca as fi avut banii aceia personal doar ca nu as fi vrut sa-i dau si daca cumva as fi mintit-o a zis ca e grav si ca imi distrug viata, desi eu am fost sincer cu ea si chiar nu aveam banii pt lucrarile suplimentare cerute de ea.
Si tot atunci a zis ca in astfel de situatii toata viata mea va fi distrusa precum si a tuturor rudelor mele si chiar a cunoscutilor. Si a zis ca doar cu o lucrare de triprocedura va putea fi refacuta viata mea la normal, si care ma va costa peste 21000 euro si inca 6000 euro suma pt toate vrajile !!! Atunci cand am citit mi-a fost atat de rau de eram sa lesin. In primul rand nu doream sa distrug viata mea dar nici a cunoscutilor, si nu doresc si nu doream ca vreo ruda sau cunoscut de-al meu sa pateasca ceva din cauza acestei greseli a mea ca am apelat la magie alba. Eram convins ca acei bani nu am cum ii plati si i-am tot dat mail sa o intreb ca ce i-am gresit eu atat de tare de trebuie sa sufar atat !

Mie mi-a fost asa de frica mai ales ca am citit pe acel forum ca a mai fost cineva in situatie ca nu a mai platit lucrarile cerute si a zis ca a avut 21 de decese in cadrul rudelor. Dintre care unele din suicid si altele din accident.

Drept urmare a zis ca vrea sa ma ajute si imi spune in mail ca a cerut deja verificare a situatiei mele respective cu banii murdari la alti 3 magicieni. A zis ca revine cand are raspunsul lor. Evident nu mi-a cerut acordul pentru acele verificari si nici nu mi-a zis ca tot eu va trebui sa le platesc !!!!

Peste cam 2 ore revine cu alt mail in care imi spune ca vai ce norocos sunt eu ca nu trebuie lucrare de triprocedura si ca doar ultimii bani pe care i-am trimis in valoare de 7670 euro sunt compromisi si ca mi-i va returna peste 9 saptamani doar ca i-a trimis la purificare la ceva biserica si ca eu va trebui sa-i platesc respectivele lucrari in valoare de 7670 euro plus costul verificarilor la cei 3 magicieni in valoare de peste 2340 euro (peste 780 euro pe fiecare verificare), deci in total a zis sa platesc 10010 euro in maxim 48 de ore ca altfel imi inchide aura si ea si ceilalti 3 magicieni !!! I-am zis ca nu am cum sa-i platesc si a zis ca e neaparat nevoie si ca nu am de ales decat fie varianta de a-i plati acesti bani si a-mi continua lucreare, fie sa-mi distrug pe viata atat viata mea cat si a cunoscutilor, si a zis ca multi pot muri dintre conoscuti iar daca nu platesc peste 9 saptamani toate vrajile pe care eu le-am cerut a zis ca vor actiona impotriva mea si imi vor distruge viata si mi-a mai zis ca va rupe podul vietii si ceva detalii pe care nu le-am inteles.

M-am speriat foarte tare si cum nu doream sa pateasca nimeni ceva din cauza mea, am intrat sa incerc un nou imprumut dar a fost imposibil datorita faptului ca am atins gradul maxim de indatorare de 40 % din salariul mamei si atunci nu mai pot imprumuta alti bani.

I-am cerut scuze din suflet si i-am zis sa-i fie mila de mine ca nu am de unde plati atatia bani si ea mi-a zis ca nici nu poate fi vorba de mila aici, deoarece astea sunt reguli ale magiei ce trebuie respectate. Dar de unde sa fi stiut eu regulile ???? Daca era asa de pretentioasa si cu bun simt precum se pretinde, trebuia sa previna si sa vina la inceput cu o lista de reguli, nu ca sa-mi arunce gozul in ochi dupa ce greseam cate ceva !

Am intrebat-o ce sa fac ca nu am cum sa platesc, a zis sa fac un nou imprumut poate va functiona, desi i-am spus ca nu mai se poate si tot ea ma acuza ca eu sunt de vina pentru toata aceasta situatie pentru ca eu am produs-o si a zis ca tot eu sa o rezolv singur si sa fac un nou imprumut si ca vina e a mea din cauza ca prima data nu i-am spus mamei ca fac imprumut pe numele ei!!! Dar i-am zis ca nu aveam eu de unde sa stiu regulile ei si ca eu am procedat asa ca sa nu mai complic situatia, tot eu dorind sa platesc creditul bancar la ING.


Dar acum acei bani pe care m-a mai pus sa-i imprumut nu mai erau compromisi cum a zis despre primii ??? Chiar m-am convins pe pielea mea ca e o legiune de diavoli in spatele ei si ca magia asta nu e de la Dumnezeu, pentru ca Dumnezeu e bunatate si dragoste fata de oameni dar ea m-a adus in pragul in care am tremurat de frica si nu am mai stiut ce sa fac.


Inca ceva, ce nesimtita, sa-mi ceara pe langa suma colosala de 10 mii de euro si inca 10 euro. Mi-ar fi crapat obrazul de rusine sa-i mai cer cuiva 10 euro la o asa de suma COLOSALA !!!
Asa ca nu i-am mai platit si nu am mai avut de la cine sa ma imprumut si dupa 48 de ore mi-a lasat lucrarea neterminata si a zis ca voi pati rau peste 9 saptamani si eu si cunoscutii si ca asupra vietii mele se va abate ca si blestem vrajile pe care eu le-am cerut ca sa-mi rezolve problemele, din cauza ca eu le-am lasat neterminate.

Dar tot ma mir, nu i-a fost frica de Dumezeu la aceasta excroaca cand mi-a cerut atatia bani sub pretextul ca primii au fost murdari din cauza regulilor magiei ? Ca daca i-ar fi fost frica de Dumnezeu, nu si-ar fi batut joc de mine in halul acesta !!!

Acum va intreb pe voi, ce se poate intampla in situatia aceasta ? In ziua aceea eram foarte suparat si speriat ca nu pot plati banii deoarece credeam ca se va intampla din cauza mea tot acel dezastru despre care ea spune ca va urma peste 9 saptamani, dar acum sincer, sunt fericit ca nu am mai putut finanta acest grup diavolesc si satanic de vrajitoare.

Regret amarnic ca am apelat la acest soi de diavoli care se afla in spatele vrajitoarei de magie pe nume Anna din Polonia si vreau ca aceasta postare sa fie indexata de motoarele de cautare ca sa vada toata lumea ce se intampla cand incearca sa apeleze la acesti nemernici de pe acele site-uri, chiar daca unii pretind ca i-au ajutat.

Sper sa nu se intample nimic peste 9 saptamani si Sfanta Cruce sa ma ajute sa ma ocroteasca de aceste persoane.

Pe acel forum a mai povestit cineva ca a apelat la un alt vrajitor in 2016 care a decedat si pt ca nu i-a mai platit lucrarile si ca l-a dat in judecata ca sa-i dea banii inapoi, a zis ca a avut mai multe decese in familie. Si ca atunci l-a dat in judecata si ca el a murit la scurt timp. Atat imi doresc sa fie si asta tarata prin tribunale de cine e capabil sa faca asta, ca sa-si merite soarta.

Sper sa nu se intample nimic. Oricum o sa va tin la curent cu situatia aceasta!
Sincer mi-e putin frica si chiar din cauza ca e o vrajitoare adevarata care stie face vraji. Si din cauza ca.
Daca era o simpla excroaca nu-mi era frica.

Da sa vedeti ce tactica pe ei, ca ea sustine ca banii din lucrari ii doneaza la orfelinate sau alte cele ca sa ajute pe cei sarmani !!!

Pentru cine nu crede, oricand si la orice ora pot veni cu extrasele de cont de la ING ca sa sustin ca i-am trimis si acei 3500 euro, si cei 5500 euro, si inca 7670 euro si mi-a mai cerut peste 10000 euro.

Doamne ajuta la toata lumea !
Reply With Quote