View Single Post
  #8  
Vechi 28.08.2015, 09:21:57
Yasmina's Avatar
Yasmina Yasmina is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 17.06.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 5.079
Implicit

Citat:
În prealabil postat de sophia Vezi mesajul
Tu tii contact privat cu ea?
Ai poza cu fetita? (ca spui ca este frumusica foc).

Ii doresc si eu numai bine ei si familiei si sa continuie sa se lupte pentru amerge pe drumul bun (sa se cunune, sa boteze fetita, etc.)

Ia uite, deja a nascut. Eu intelesesem ca mai are mult, ca mai pe la iarna naste.

Legat de copilul cu vezica biliara. Fara aia se poate trai. Stiu ca multa lume o scoate din motive de functionare incorecta. Dar trebuie o anumita alimentatie.
Dumnezeu sa le ajute. Bine ca nu este altceva mai rau.

Da,cateva persoane de pe aici au cont de FB si mai reusim sa discutam si in afara forumului.
Nu pot sa-mi asum responsabilitatea de a posta poze cu copilul cuiva fara consimtamantul persoanei(pt a deschide acest fir nu mi-a trebuit aprobare dar pozele au alt regim legat de identitatea personala).

Cel mai probabil ca Fallen cand isi va trage sufletul,va posta ea singurica mai multe poze.

Sper sa ne citeasca si mamica ingrijorata.
__________________
Cuvine-se cu adevarat sa te fericim pe tine, Nascatoare de Dumnezeu, cea pururea fericita si prea nevinovata si Maica Dumnezeului nostru. Ceea ce esti mai cinstita decat Heruvimii si mai slavita fara de asemanare decat Serafimii, care fara stricaciune pe Dumnezeu-Cuvantul ai nascut, pe tine, cea cu adevarat Nascatoare de Dumnezeu, te marim.
Reply With Quote