Subiect: aspectul fizic
View Single Post
  #5  
Vechi 22.07.2007, 22:24:01
urzicuta urzicuta is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 11.07.2007
Mesaje: 858
Implicit

mi-a fost sila(asta e cuvantul)intotdeauna de interviuri(inainte de a decide sa raman la catedra).Pe langa faptul ca ma machiam impecabil ,stateam chiar si doua ore,fiecare suvita de par era o.k,manechiura,accesoriile alese dupa 2-3 ore de reflectie,imi p-regateam pana si vocea,totul o mare prefacatorie.Stiam ce doresc ei si-i fentam,am luat toate interviurile.Pregateam acasa cate un discurs,ma prefaceam ca sunt f.sigura pe mine,hatarata,sincera,puneam si cate o intrebare pe ici pe colo,sa vada ca vreau sa fiu informata,ca ma intereseaza jobul.Fara sa fiu ipocrita imi place sa arat bine,pt.ca si celor din jur le place asta(sotul,copiii,elevii,..Urasc sa ma imbrac office dar o fac fara chef,cel mai bine ma simt in blugi,sau in haine lejere din mat.ca in,panza topita,cu saluri(accesorii mai sofisticate),curele mai ciudate si in general nu prea imi place stilul cuminte,dar nici agresiv,mai degraba boem.La culori sunt f.atenta(am un simt destul de ridical al ridicolului,si simt artistic destul de dezvoltat..cochetez cu arta,cu pictura,sculptura).Sunt asa o mica artista..eu cam fac nota discordanta cu sotul la capitolul tinute si culori.in general sun t o pers,fara prejudecati
Reply With Quote