View Single Post
  #7  
Vechi 15.03.2014, 13:55:08
AlinB AlinB is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 29.01.2007
Religia: Ortodox
Mesaje: 20.084
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Yasmina Vezi mesajul
Am vazut un video din asta grotesc,pe YouTube ,unde o super femeie din asta,naste acasa din picioare ,in living room in fata lui barba-su care filma si-n fata copilului mai mare(3-4 ani),care se uita cand la partile ei intime cand o trage de sani etc... Un spectacol de toata jena !Se mai auzeau si alte femei pe fundal care dadeau cu gura,ce mai se stransese tot familionul sa vaza ce poate fatatoarea. Pana si femelele de caine si pisica pe care le-am avut se ascundeau din fata noastra cand fatau... Le dau dreptate unor Sfinti Parinti care accepta idea ca unii oameni pot fi mai ticalosi si mai prosti decat animalele.
Eu ca femeie stiu ca am nevoie de intimitate si mai ales de liniste ,in acele momente de maxima durere,nu barbat care sa filmeze nici copil care sa se uite in fundul meu la propriu.
Or sa ajunga parintii sa se acupleze si in fata copiilor ,ca doar ce problema asa grava este...noi suntem anormali ca nu putem privi aceste enormitati.
Gand la gand ..am citit postarea ta dupa ce am scris ce am scris mai sus.
Ma bucur ca ai dezvoltat, ca poate eu am fost cam sumar si unii pricep mai greu..
__________________
Suprema intelepciune este a distinge binele de rau.
Reply With Quote