View Single Post
  #5  
Vechi 19.11.2011, 20:38:52
Darkanian's Avatar
Darkanian Darkanian is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 01.12.2009
Religia: Ortodox
Mesaje: 100
Implicit

Nu stiu exact daca s-a inteles pana acuma, despre ce vorbesc. Nu stiu deloc daca s-a inteles miezul acestei probleme.

Uite o problema mult diferita. Eu nu am zis ca eram invidios, sau gelos ca o aducea pe aia mereu acasa, ci de faptul ca ajunsesem sa fim vorbiti pe strada unde locuiesc, si ca nu era ceva normal, sa o aduca pe aia in fiecare zi acasa. Tata i-a interzis fratelui meu sa o mai aduca acasa si sa nu se mai vada cu ea dintr-un singur motiv. El a lipsit 2 zile de acasa ( cand muncea ca taximetrist ) si a dormit la fata aceea care avea numai 16 ani. Masa lu aia nu ia placut deloc lu tata, ca a acceptat asa ceva. Nu am zis ca sunt gelos sau invidios.

Problema cu fratele meu , este greu de inteles. Nu stiu este foarte mult de vorbit, ca sa se inteleaga. Daca e cineva din Braila, sa ma contacteze la privat sa ne intalnim ca sa putem vorbi fata in fata, ca doar asa se poate intelege.

Mai este problema cu prietena mea. Care plange, nu doarme noaptea, ca nu este deloc corect ceea ce face parinti mei, si fratele meu. Ea doar viseaza ca poate avea un viitor cu mine, poate sa fie cu mine si dupa facultate, dar ea crede ca dupa ce voi pleca eu la facultate, fratele meu o va aduce pe aceea acasa si pe langa asta am aflat acum cateva zile, ca fratele meu a facut ceva cu fata aceea si sunt niste sanse sa nu ii fi venit musafiri. Este groaznica situatia la mine , nu stiu deloc ce se poate face. Asa cum am mai spus , este foarte foarte mult de spus.
__________________
" Unde dragoste nu e, nimic nu e ! "
Reply With Quote