View Single Post
  #170  
Vechi 13.03.2007, 14:36:12
Clausemi
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
Īn prealabil postat de euftalia
Draga Clausemi, s-ar putea totusi sa fie cu adevarat un bolnav, sa stii ca ceea ce ai spus tu, ca nu vrea decat sa provoace nu cred ca este adevarat. Bolile psihice au cele mai variate manifestari, printre care si atitudinea lui confuza, poate tot ce spune el despre singuratate etc sunt duar niste pretexte care explica duar ca ii este rau. trebuie sa se trateze si sa se ingrijeasca.
Pe de alta parte anonimatul internetului poate intr-adevar sa iti aduca surptize, eu zic ca este mai bine, fratilor sa evitati sa va intalniti cu oameni de pe net, este extrem de riscant.
Draga mea,nu am avut decat surprize placute intalnindu-ma cu userii acestui forum...si nu cred ca voi avea vreodata vreun soc decat daca Dzeu va ingadui...si daca va ingadui va fi pt folosul meu...sunt sigura de asta.

Referitor la Stefan eu nu spun ca nu este un om singur,pesimist chiar...dar e prea mare contradictia intre ce spune aici si ce face sau dorintele pe care si le exprima aici si atitudinea pe care o are apoi...mie mi se pare cel putin suspect...dar,mai bine sa gresesc eu si sa-l ajute pe el faptul ca procedeaza astfel.
Reply With Quote