View Single Post
  #218  
Vechi 16.09.2012, 14:12:40
bogman margareta bogman margareta is offline
Member
 
Data înregistrării: 03.11.2011
Locație: BAIA MARE
Religia: Ortodox
Mesaje: 91
Implicit vai de noi

Stiti ce sentiment este aceea ,cind zi de zi de luni de zile trebuie sa stai inpachetata cu lucruriile necesare internarii ??????Nu pot sa va dascriu ce sentiment este, stiu doar atit ,ca atunci cind sunt in ambulanta ma gindesc ca nu voi mai avea ocazia sa o aduc pe Rebecca acasa ,...si va trebui sa o las acolo,pe veci.Nu va doresc aceasta stare ,este sfisiitor de dureros.Ieri baiatul meu de 26 de ani a plins ca un copil si ne spus ,cu durere ;;LASATI-O MAMI SA MOARA ,NU VEDETI CUM SE CHINUIE ,CUM NE CHINUIM ,;;am ramas inmarmuriti cind a zis asa......,nu mai o putem ajuta cu nimic a exclamat el ,cu voce tremurind ,suntem terminati ,nu mai avem bani ,nu sperante ,nu intelegere din partea nimanui,..toti banii care ii primim nu ne ramine nici de piine in casa ,ii chetuim sa o ingrijim ,...........Daca voi ati fi in locul meu ca mama ce ati face???Suntem epuizati cu nervii si sanatatea la pamint ,fara bani ,fara sprijin ,si cu nu stiu ce speranta de viata ,a Rebeccai .Daca esti sarac fara sprijin ,fara servici ,ne chinuim toti,....ce sa mai vindem din casa ,? patul pe care Rebecca zace in agonie si stam neputinciosi in fata soartei care joaca ultima carte cu viata ei???/,...,Escalele care au aparut pe corpul ei in mai multe locuri o macina sunt f. dureroase .nu mai stiu in ce parte sa o culc peste tot apar ,costa f mult tratarea lor ,atenta ,..vb cu mine ,ca sa fac ce ar trebui sa fac ,voi sunteti a doua familie a mea care ati sarit sa ma sprijiniti ,cu tot ce ati putut ,...spuneti-mi ca as puteface,...????????Doamne ajuta.............IISUSE EU NU TE ROG SA MA ELIBEREZI DE SUFARINTELE VIETII ,CI TE ROG SA NU MA PARASESTI IN SUFARINTA"
Attached Images
File Type: jpg IMG_20120209_185708 (1).jpg (24,2 KB, 16 views)

Last edited by bogman margareta; 19.09.2012 at 15:49:35.
Reply With Quote