Subiect: Madalina Manole
View Single Post
  #16  
Vechi 17.07.2010, 16:03:53
padrevicentiu
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
Īn prealabil postat de Iubirea Vezi mesajul
Absolut de acord cu aceasta postare si cred ca este de ajuns cu acest subiect aberant. Mi se pare deja exagerat cata importanta se da unei sinucigase atat in mass-media cat si aici dupa cum observ (deja e al doilea topic deschis pe acest subiect).
A fost socant, adevarat...dar acum ce sa facem? Sa o tinem luni in sir cu "vai biata de ea, marea si nemaipomenita Madalina"...hai sa fim seriosi!!!

Am scris si pe celalalt topic: eu nu am apreciat-o ca artista, pentru mine era echivalentul unui magar care rage pe scena...dar ca femeie a fost foarte frumoasa, ca om nu ma pronunt pentru ca nu stiu decat ce s-a scris in ziare (iar eu nu am o parere buna despre ziare), dar daca e adevarat ce se scrie inseamna ca avea un caracter infect si materialist, ceea ce din pacate se vede si din acest ultim gest pe care l-a facut.

In rest, pana la urma a fost un suflet intr-un trup, suflet de care s-a ales praful din proprie alegere si cu buna stiinta.
Aceste intamplari ar trebui luate in seama doar ca exemple pentru cei ce macar o data in viata s-au gandit sa recurga la un astfel de gest.
poate sa se faca si 10.000 de topicuri pentru ea nu conteaza tu faci milostenie cand pierzi timpul tau pentru altcineva
Reply With Quote