View Single Post
  #28  
Vechi 12.02.2019, 14:55:05
catalin2 catalin2 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 26.12.2007
Locație: Brasov
Religia: Ortodox
Mesaje: 9.688
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Iorest Vezi mesajul
Din păcate Simona s-a comportat urât față de Sorana, asta e viața, o fi greșit și Sorana, dar iată că Simona nu are aura angelică pe care i-o zugrăvesc unii jurnaliști.
Cred ca nu cunosti tot adevarul. Eu o urmaresc demult pe Sorana, pentru ca ea era cea mai buna de la noi ianinte sa vina Halep. Inca de cand a inceput sa aiba Halep rezultate m-a frapat ca Sorana nu spunea niciodata un cuvant de lauda. O multime de jucatoare au felicitat-o pe Halep ca a devenit numarul 1, Sorana a si zis ca nu i-a spus nimic, desi erau chiar vecine in Bucuresti. Eu cred ca Sorana a fost invidioasa pe Halep pentru ca a avut rezultate bune si nu mai era ea cea mai buna din tara. Cand a inceput Halep sa aiba rezultate a declarat ca ori ea ori Halep o sa ajunga printre primele, desi era evident ca Sorana nu are rezultate bune si constante. Nu stiu daca si din partea lui Halep au fost actiuni negative, desi eu nu am vazut.

Legat de faptul ca Halep ar fi cerut sa joace Begu, nu Sorana. Din cate stiu acesta e doar presupunerea Soranei, suparata ca n-a fost inclusa in acele meciuri. De fapt Sorana a atacat-o pe Halep, spunand ca echipa nu sta in Help. Am spus toate astea desi mie imi place de Sorana, nu ma deranjeaza ca este invidioasa pe Halep.

Legat de Halep, chiar si strainii au vazut ca e o persoana modesta, desi a devenit numarul unu intre timp. Si Halep si Sorana sunt niste persoane bune.
Reply With Quote