View Single Post
  #7  
Vechi 27.08.2015, 12:07:28
ramonasabo ramonasabo is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 27.08.2015
Mesaje: 1
Implicit Minunile Sf. Mc. Mina

Vreau sa marturisesc si eu ajutorul primit de la Sf. Mucenic Mina primit de fiecare data cand l-am cerut. Odata am facut o comanda pe internet si am platit o suma destul de mare pentru produsele dorite. Au trecut 2 saptamani si nu am primit nici produsele si nici banii si nici macar un raspuns la mesajele trimise. Am sunat si mi-a raspuns un domn care mi-a spus ca el nu are treaba cu internetul. Mi-am dat seama ca am fost inselata. Procedura de recuperare a banilor ar fi fost cam solicitanta, nu imi doream sa merg pe la politie, banca etc. Intre timp eu ma rugam Sf. Mina si pentru alte probleme si i-am cerut ajutorul, promitand ca voi marturisi minunea. La doua zile dupa ce am sunat sa ma interesez de comanda si mi s -a spus ca nu e nr de contact al vreunui magazin, am primit un mesaj pe telefon in care mi s-a prezentat o persoana si mi-a spus ca i-au intrat in cont niste bani din partea mea si ca avusese un magazin online care este inchis. Si-a cerut scuze pentru neajunsurile provocate , dar a fost plecat in concediu si de abia atunci a vazut banii depusi de mine si mi -a spus ca mi-a trimis banii inapoi in cont. Este cu adevarat o minune. Iti multumesc, Sf. Mina ca m-ai ajutat sa imi recuperez banii si mai ales ca cel ce m-a inselat si a vorbit fatarnic la telefon cu mine si-a recunoscut greseala. Iti multumesc ca ai grija de familia mea si de toti cei care cred in tine.
Reply With Quote