Subiect: Talcuire vis
View Single Post
  #74  
Vechi 23.11.2021, 21:48:53
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.287
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Psalm 23 Vezi mesajul
Vad ca încep sa te lase nervii, nu e bine. Ai emoții când te uiți in oglinda? :) Este imposibil sa nu realizezi ca ești tratat u toată intelegerea necesara, simplu fapt ca faci parte din Pucioasa este o pedeapsă suficient de mare :) Totuși deși țăcăniti cu pricina sunt cretini nevindecabili tu parca mai ai avea o sansa. Nu o irosi, nu costa asa mult un drum pana in strada Berceni nr10, București. La ce dileli postezi ai mari sanse chiar sa fii sponsorizat.:) Tine-o tot asa!
Toti bostaneii de Hellovewin se cred sanatosi la cap.

Ti-am dat un link de la proorocii caugari moldoveni.

Despre cine crezi ca e vorba? Cine crezi tu ca ar fi sa fie numiti nebuni in vremurile din urma?

Pai Trambitele si Hristos-Cuvantul... si ortodocsii care merg pe Calea cea stramta. Nu e evident?

Poate ca eu oi fi mai mult sau mai putin nebun dar nu-ti dai seama ca din pricina lor ma faci tu nebun pe mine?

Hai dragul meu, incearca sa ai macar o bruma de lumina in rumegusul din capul tau si da-ti seama cum se implineste proorocia prin cei ca tine.

Incerci te rog frumos? Ca sa n-o mai tot lungim deviind de la subiect.

Dupa aia vino si tu cu curaj si spune sincer un vis, o vedenie, o realitate vrednica de a fi povestita ca sa spui si tu ceva util pe firul asta de discutii.

Daca tu n-ai curaj si nu poti fi sincer atunci ce rost sa-i faci pe eroii romaniei si pe cei din linia I-ai ca ar fi ei nebuni cand defapt voi ceilalti sunteti decat niste lasi. Iarta-ma daca adevarul doare si somn usor.

Nu mi-am iesit din minti si nu m-au apucat nervii din moment ce am atat de muta rabdare ca sa-ti dedic atatea randuri in speranta ca nu e totul pierdut pentru tine.

N-ai fost pe la Pucioasa asa ca de aia confunzi blestemul cu Raiul de acolo primit in dar de la Dumnezeu, de catre ucenici, inca de aici.

Am fost pe acolo si stiu ce scriu. Trambitele sunt Cele 7 Cornite ale Mielului Apocaliptic Junghiat care a biruit sa deschida Cartea Vietii! Cine crede bine bine, cine nu, nu, treaba lor. Ma rog pentru tine ca sa crezi si tu.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 23.11.2021 at 21:54:06.
Reply With Quote