View Single Post
  #27  
Vechi 08.10.2010, 16:24:37
anamaria.lupu anamaria.lupu is offline
Member
 
Data înregistrării: 25.02.2010
Mesaje: 49
Implicit

Citat:
În prealabil postat de maniucu Vezi mesajul
Doamne ajuta,

m-am simtit ca o criminala in momentul acela si am iesit plangand din cabinet.
Problema e ca am ramas cu ceva dureri de mijloc si de burta si nu inteleg de ce, iar la dr ala nu mai intru in viata mea.
Sunt tare trista si eu..doar la asta ma gandesc de atunci, am pastrat testele pozitive si ma apuca plansul cand mai dau de ele, iar la pr meu duhovnic nu am mers inca pt ca nu stiu sub ce forma sa-i spun toate astea.

Numai bine!
Iubita mea,numai criminala nu esti,ca nu l-ai ucis.A murit singurel,si vorba cuiva de aici,putea fi doar un embrion care a fost eliminat pt ca nu urma sa evolueze.
Ce ai vrea sa ii spui duhovnicului tau? duhovnicul tau nu iti va da dreptate,iti va spune ca nu ai comis o crima,iti va spune sa stai linistita,te va si impartasi.Am o colega care nu a pierdut copilul,dar sarcina in a treia luna ,nu ii evolua,ramasese embrionul cat un bob de mazare daca iti poti inchipui si medicul i-a zis sa ii faca avort pt ca sarcina nu avea nicio sarcina.Ea isi dorea copilul,dar acela nu avea sa fie un copil.Asa ca a avortat si parintele chiar a doua zi a venit la ea acasa si a impartasit-o.
Reply With Quote