Subiect: Ajutor
View Single Post
  #14  
Vechi 23.06.2021, 17:22:31
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.287
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Spuse cel care imprastie cu bidineaua cu rahat peste tot pe forum...

Bai bideu teologic, deci tu umbli cu oala de noapte dupa tine, arunci cate putin in fiecare thread, si apoi te plangi ca lumea iti arunca inapoi dejectiile?

Si ca se plange lumea ca miros ca nu sunt corecte?

Adica esti victima propriilor tale dejectii?

Mai usor cu oala de noapte ca esti plin de aroma.

Rabzi ca esti prost. Ca am/avem dreptate. Daca ai fi in Biserica nu ai rabda propria ta... dejectie.

Rabzi asa cum rabda orice sectar prost. Care isi rabda propria prostie, nicidecum vreo desteptaciune cumva...

Victime ca tine sunt toti sectarii care "rabda"... :)

Cati ti-am zis pe forum ca esti un bideu teologic? Cativa teologi, adminul si nspe credinciosi??? Asa ca gura mica
Nu arunc cu nimic, nu imprastiu nimic. Tu minti.

Nu pricepi ca nu-s sectar si ca ma confunzi cu Ewald Frank-enstain?
Nu vrei sa crezi ca incurci rau de tot borcanele?

Te indreptatesti la toata mocirla cu ideea ca as fi sectar?
Esti un orb inselat. Sunt mirean din poBOR!

Ti-am zis ca n-am ce rabda ci ca e o bucurie si o maxima fericire, a 9-a.

Deci nu ma supar, zii inainte, minte cat te duce gura si arunca cu mocirla si dejectii la adresa mea si a Celor 7 Tr.Ap. cat vrei si zii apoi ca nu tu ci ca eu fac asa ceva.

Stii cine m-a facut in fel si chip pe forum in trecut? Trufia extremista a unor tembeologi raspopiti infatuati care mi-au calcat drepturile sustinand ca-s nebun si ca-i mint eu cand ei s-au vandut lumii. S-au inhaitat si m-au lapidat. Apoi au parasit forumul, au spalat putina. Eu ca orice piatra am ramas, apa (pacatul) a trecut.

Nu te amagi ca ai dreptate. Nu te ajuta faptul ca mintind ma faci sectar sau satanist sau ca sunt condamnat sau ca merit sau ca mint sau ca sunt eretic. Nu te ajuta sa ma acuzi cu tot felul de lucruri sperand ca ceva ar fi adevarat. N-ai nimerit. Defapt cu tot ce acuzi vei fi acuzat si din pacate pentru tine vei fi gasit greu vinovat. Te iert in ceea ce tine de mine, mai mult nu am cum sa te scap. Dar daca nu te vei pocai si daca Doamne fereste m-as mania si as cere vre-un rau la adresa ta, crede-ma ca s-ar intampla caci Domnul este de partea mea si nicidecum a ta. Deci ”sa nu dea Domnul meu Cel sfant sa vreau eu sange nu pamant!”

Roaga-te sa nu scap un fir de inalta tensiune peste tine.

Deci te iert in ceea ce mi-ai gresit mie. Te iert doar pentru ca am avut cu cine discuta pe forum atat de mult timp. Multumesc Domnului pentru tine. ”Bine” e sa fii prost, (la tine ma refer), ai mare noroc ca sunt blajin. Te iert, nu te cert, nu te blestem, nu te bat, nu te nimicesc.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 23.06.2021 at 17:27:59.
Reply With Quote