View Single Post
  #367  
Vechi 06.03.2018, 12:46:40
Ali Baba Ali Baba is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 20.10.2017
Mesaje: 707
Implicit

sunt ok, daca am avut ceva sunculita pe mine nu mai am , am slabit vreo 10 kile in ultimul an, asa, incet incet, am eliminat complet mancarurile grase si prajelile, trebuie sa tin glicemia sub control si merg o data la 3 luni la o doctorita meseriasa
ergo, nu-s nici gras si nici nu halesc sunci si nici nu poftesc la asa ceva, pot sa spun chiar ca mi-e sila sa vad grasimea aia scurgandu-se...

ma gandesc ca tu esti cel care se gandeste la asa ceva, cred ca-ti curg balele, altfel n-ai pomeni de sunci in post!

cat despre vaccinuri, evident ca ai inteles si ai postat ce-ai vrut, acolo scrie si ca 90% dintre copiii francezi sunt vaccinati cu vaccinul ala in ultimii ani.
__________________
Dar Duhul spune lămurit că, în vremurile din urmă, unii se vor lepăda de credință, ca să se alipească de duhuri înșelătoare și de învățăturile dracilor, abătuți de fățărnicia unor oameni care vorbesc minciuni, însemnați cu fierul roșu în însuși cugetul lor. Ei opresc căsătoria și întrebuințarea bucatelor pe care Dumnezeu le-a făcut ca să fie luate cu mulțumiri de către cei ce cred și cunosc adevărul.
Reply With Quote