View Single Post
  #80  
Vechi 14.11.2009, 22:11:11
ioan_strainul
Guest
 
Mesaje: n/a
Arrow

Citat:
Īn prealabil postat de costel Vezi mesajul
Da Andrei, asa este, vor veni vremuri grele, dar Basescu are capacitatea sa treaca el singur peste incercari, nu are puterea sa treaca si pe altcineva. Noi existam pentru el doar ca sa-si implineasca interesele. El nu exista pentru noi ca sa ne implineasca nevointele. Asa ca eu nu-l votez.
Andrei-- Costel as avea si eu o zicala care spune ca ete mai rau sa alungi un CIne satul si sa iei unul flamInd care trebuie sa-l saturam noi cu Pinea si sarea poporului RomIn ,nu cred ca basescu este bun dar din cei ce candideaza nu este nici unul care sa inspire ceva Interes Pt ca nu vedeti ca sub masca lor se ascunde MIrsevia si hotia si nu stiu daca ati observat ca In palatul parlamentului si In camera deputatilor este o epidemie care la intrare se agata de toti si au p perdere de memorie si se leaga de ei o lacomie care nu are leac pt ca tot ce promit in campania uita si nusi mai amintesc si mai este o boala foatre mare mai mare ca toate surzenia ca sInt suri la ce au de spus cei ce iau votat,iar nerusinarea cu care vine sa ceara voturile romInilor le intrece pe toate nu sInt indiferent la ce se va IntImpla In tara ca si eu Sint RomIn ca si voi si nu stiu ce aduce ziua de mIine sa trebuiasca sa ne Intoarcem In tara si nu ne este tot una cine conduce dar ce putem sa facem decIt sa rugam pe bunul Dumnezeu sa faca dupa voia lui cea SfInta si curata amin amin amin + + + + + + + + + + + +
Reply With Quote