View Single Post
  #426  
Vechi 23.02.2022, 13:15:16
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is online now
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.283
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Tu ameninti dar nu ameninti, esti ortodox dar nu esti ortodox, esti cu Petra dar nu esti cu Petra.

Esti asa, instabil. Esti dar nu esti, nici tu nu stii ce esti.

Pai ce esti Moroncele, esti ce esti sau esti ce nu esti?
Greu pricepi, is cu Petra dar nu-s cu ezoterismul si satanismul, is cu tine dar nu-s cu cruzimea si necredinta ta in NIP si in Teoria PacMan3D-nD, is ortodox dar nu-s cu ipocrismul lupilor travestiti in haine de oaie care largesc sau invartoseaza Calea, is cu pacatosii ca sa se mantuie dar nu-s cu pacatele si rautatile lor lumesti!

Citat:
Vezi ca daca te legi la ochi poate te lovesti pe tine.
Neglijezi vederea cu ochii mintii. Ma leg la ochii trupesti dar ma folosesc de cei duhovnicesti.

Citat:
Si de unde stii tu ca ma poti bate? Esti sigur sigur de asta... ? Eu iti zic s iti mai reduci fumurile din cap ca s-ar putea sa fie invers.
Pentru ca-mi cunosc puterea rautatii, a fricii, a loviturilor fatale. Nu ai cum sa te aperi, te lovesc la punctele vitale si te omor cat ai clipi si asta nu e bine. De aceea ma feresc de orice provocare ca s-ar putea sa-ti bag un deget prin ochi pana in creier urland cand nu te astepti, ca sa ma razbun. Deci de aia zic ca-mi stiu cruzimea de sarpe-porc-de caine lup imbracat in zale de bani de aur. Is ca Gerula, cand rasuflu spre cineva cu ura inghiata pana si focul obijnuit. N-as vrea deci sa te iau la bataie, mai bine ma las batut trupeste, ca sa nu cumva sa te vatam.

Citat:
Din ce vad pe forum ti-ai luat-o in toate colturile, esti cumva asa pe la colt, le incasezi in toate pozitiile, despre ce vorbesti tu acolo, cand tu abia baigui cate ceva prin posturi...
ha-ha, n-ai cum sa ti-o iei in colturi sau pe la colt. Niciun nebun n-ar lovi cubul in colt, taurul sau rinocerul in corn iar daca fiara ranita se retrage la colt n-ai cum sa-l ataci fara sa te raneasca grav. Bâigui?

Citat:
Ce tot elucubrezi acolo de bataie data, ca ti-ai incasa-to pe forum la greu.
Asa cred toti, ca ei au spus adevarul si ca au avut dreptate si ca m-au batut, m-au invins, saracii de ei.

Citat:
Din ce stiu scrie pe tine ”Everlast, sac de 40 kg pentru profesionisti”. Daca stii ce inseamna... ca tot te bagi in seama pe subiect.
Scrie altceva: ”Babilon? Never for Ever!”

Citat:
Moroncele, cat timp ai sa fii la NIP o sa scrie pe tine Everlast... pentru profesionisti.
Cat timp o sa lovesti cu calcaiul in Trambite si in NIP o sa scrie pe tine IAD!


Citat:
Nu te mai sparge in figuri ca esti aici la incasare...
Fireste, cu cat ma lovesti aici jos la cazinoul din Cer imi vine un MagicJackpot! N-am cum sa nu-l incasez! Tu o sa fii in iad si foarte sarac. Sa-ti amintesti sa-mi ceri bani ca sa-i mitui pe draci sa te chinuie mai putin.

Citat:
Zi unde si cand... cu manusi sa fie sportiv sa nu ramai cu probleme dupa
Mi-e frica... mi-e frica rau sa nu cumva sa te lovesc si sa te omor...
Asa ca arma mea e Crucea, iertarea si Binecuvantarea!
Cand? La orice ora din zi si din noapte. Unde? Oriunde si oricand!

Te-am iertat, sa fii binecuvantat! Gata, te-am ”spart”!
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 30.06.2022 at 18:29:39.
Reply With Quote