Subiect: Despre preoti
View Single Post
  #16  
Vechi 14.10.2006, 17:21:29
euftalia euftalia is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 12.10.2006
Mesaje: 170
Implicit

Citat:
În prealabil postat de sovidiu
euftalia draga, ia spune tu cum te mai simtzi dumneata... nu-s nici preot nici medic, dar ai de grija de tine, ca se poate... se poate si sa mai surazi, si sa vorbesti cu cineva, si sa te simtzi in largul tau... si cred ca problema la tine, acuma scuza-ma ca-mi dau cu parearea... este ca tu la biserica nu shedeai pe scaun, probabil stateai in picioare chiar fiind bolnava... si ai deja convingeri prea serioase... nu ca nu sunt reale, dar poate ca daca ai avea rabdare si cu atentzie vei asculta fiecare rugaciune, predicile, si te vei stradui sa mai si te rogi din cand incand... incetishor... vei observa o reala improspatare a convingerilor tale... de acolo din aurita calea de mijloc, adica nicipreaprea nici foartefoarte... doar ca eu personal cel putzi n-am ajuns inca la mijloc ci sunt doar la preinceput...
Frate, eu va doresc tuturor numai bine si nu voi mai intra pe acest forum, am si eu credinta sa nu credeti ca nu il simt pe Iisus ca fiind cel mai bland Dumnezeu evocat de vero religie si sunt si ortodoxa. duar ca din cauza bolii mele am anumite probleme si indoieli sI EU MA ROG, DAR IN CUVINTE SIMPLE SI SINCERE, NU POT SA MAI FAC ACATISTE SI RUGACIUNI LUNGI. DOMNUL SA VA AJUTE TUTUROR.
Reply With Quote