Subiect: urasc barbatul
View Single Post
  #39  
Vechi 08.09.2010, 14:24:52
felicitas's Avatar
felicitas felicitas is offline
Member
 
Data înregistrării: 03.01.2010
Locație: Romania
Religia: Ortodox
Mesaje: 28
Implicit

Citat:
În prealabil postat de ionutpopa Vezi mesajul
Eu urasc femeile, femeile nu ma suporta, niciodata nu le-a placut de mine, de fapt, nu eu le urasc pe ele, ele ma urasc pe mine foarte tare. Dar nu stiu de ce, efectiv nu vad de ce, n-au motive, exista multa rautate in oameni si uneori ne fac si pe noi astia bunii sa fim rai.

In schimb, am observat ca unii barbati se uita la mine, desi sunt barbat si Doamne fereste, nu sunt gay, dar numai unii, nu chiar toti, de fapt, aici depinde de gusturile fiecaruia, in iubire.

Dar stiu sigur ca pe mine daca ma inseala, nu urasc, nu detest, nu fac nimica, fac ceea ce trebuie facut in astfel de situatii.

Sa nu creada ea ca-s prost si ca ma fraiereste pe mine.

In concluzie, cred ca daca e dragoste atunci nici unul nu are ce cauta in alta parte ca nu are ce cauta, nu e interesat sa caute.

Voi credeti ca barbatii la bombele astea sexy nu le inseala, pfoai ... oricat de fatala ar i o femeie tot o inseala un barbat daca se stinge iubirea, ca barbatii nu pot fara relatii trupesti, femeile mai pot dar cu ei e mai greu.

Deci, sa ne rugam la Dumnezeu sa ne dea sufletul pereche si sa avem parte de dragoste desavarsita, nu superficiala ci dragoste adevarata.
Am o intrebare, daca tu ai gasii persoana potrivita ai fii incapabil sa o inseli vreodata cu una din placerile trecatoare, ai rezista tentatiei?
Reply With Quote