View Single Post
  #278  
Vechi 21.01.2014, 21:14:58
maria25 maria25 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 24.01.2011
Locație: Romania
Religia: Ortodox
Mesaje: 154
Implicit Buna seara!

M-am intors cu vesti.

Vreau sa va spun ca am reusit sa imi platesc integral, primele doua transe din taxa de studii la facultate (2750lei). Mai am 1050 lei de achitat, urmatoarea transa si ultima si aproximativ doua sute de euro de returnat unei persoane care m-a ajutat. Va multumesc pentru sprijin si rugaciuni, caci fara voi si Dumnezeu, nu as fi reusit! Chiar cand eram lipsita de speranta, in ultima clipa a venit ajutorul. Stiu ca nu e roz acum, insa sper din tot sufletul sa reusesc sa aranjez lucrurile cum trebuie. Mai sunt intr-adevar multe de facut...

As vrea sa va intreb, iertati-mi indrazneala... m-am tot uitat pe freecycle, dar degeaba. Are cineva o centrala termica second-hand, chiar si noua, cu tot cu calorifere si vrea sa mi-o vanda in rate mici pe o perioada mare de timp? Nu mai fac fata cu mucegaiul si condensul! Am inhalat la greu umezeala si spori... si nu mi-e numai de mine, ci de cel mic... M-am tot incalzit dand drumul la cuptor, la aragaz, caci calorifer electric nu indraznesc sa pun in priza, la cat e de scump curentul... Stiu ca nu reprezint un candidat ideal in materie de finante, insa promit ca in timp, putin cate putin as achita-o. Daca stiti pe cineva, dati-mi va rog un pm.
Reply With Quote