View Single Post
  #20  
Vechi 15.08.2006, 23:14:41
Stefan500 Stefan500 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.06.2006
Mesaje: 120
Implicit

Imi pare rau ca am avut incredere in verisoara mea. Credeam ca e o fata credincioasa. Dar azi m-am certat cu prietenul ei, si el mi-a zis ca eu as fi zis ca daca ea nu vine in Bucuresti eu ma sinucid. O.K., am zis aici pe forum ca unul dintre motivele pentru care as vrea sa mor e dorul de ea, dar oricum de ieri nu mai e asa, dar ei nu i-am zis niciodata asa ceva si ea nu cred ca a citit nimic pe aici. Nu stiu de unde a scos el sau ea ca daca ea nu vine in Bucuresti eu ma sinucid. :dontgetit: Imi pare bine ca am scapat de o tradatoare. :)Cica ca s-a certat cu el din cauza mea si pe chestia asta nu mai vrea sa vorbeasca cu mine. Seful meu, care nu e credincios a zis "se spune ca rudele ti le da Dumnezeu, prietenii t-i faci tu". Si eu care era sa-mi dau viata pentru ea (nu in sensul de a ma sinucide, ci daca vreodata e sa moara ea sa mor eu in locul ei), eu care i-am zis si pritenului ei ca paote sa ma sune la 2 noaptea daca are nevoie de ceva. Eu care vriam sa-i ajut cu bani la casatorie. Eu care ma bucuram ca ei doi s-au conscut (desi odata am zis in gand ca ni-ar pare bine ca el sa nu existe, pentru ca ea sa aiba mai mult timp de mine, sa aiba timp de vorba, nu sa fie impreuna cu mine). Eh, zic asta pentru ca sa stiti ca pe lume sunt numai tradatori, si inafara de parinti si frati nu merita sa mori pentru nimeni. Si pentru Dumnezeu mai merita sa mori. Si eu care ziceam ca am nevoie de aprecierea oamenilor. Numai tradatori. Si tu poti sa te tradezi uneori, cum am facut eu ieri cand l-am abandonat pe Dumnezeu.
Multumesc Doamne ca ma-i scapat de un tradator.
Reply With Quote