Subiect: Jumatatea mea
View Single Post
  #32  
Vechi 11.03.2013, 00:40:36
Ekaterina's Avatar
Ekaterina Ekaterina is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 24.03.2012
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.284
Implicit

Citat:
În prealabil postat de tigerAvalo9 Vezi mesajul
Eu am fost batjocorit cand am fost in generala de 2 baieti,eram timid,nu vroiam sa le spun parintilor si imi era rusine pana intr-o zi in a 9-a cand am plans muuult pe umarul mamei mele si nu ma puteam opri din cauza asta acum mereu imi amintesc si plang.Imi aduc aminte ca plangeam pe ascuns(inainte de plansul pe umarul mamei),plangeam,ma rugam,plangeam.Fiecare zi era o groaza pentru mine.Fiecare zi de sc;
Ai facut tare rau ca nu le-ai spus parintilor, copiii pot fi extrem de rai cateodata, si daca au o educatie proasta se poarta nepotrivit. Cand eram in generala, aveam un coleg foarte destept, dar timid si in banca lui. Cativa colegi il tot necajeau, ii faceau diverse suparari, erau tare rai, nu prea aveau nici minte la varsta aia si luau asta ca pe o distractie. Dar eram cativa care interveneam si nu ii lasam sa il supere, mai spuneam la diriginte. Nu se schimba prea mult situatia, dar oricum se mai descurajau. Cel mai rau este sa nu se ia masuri din parte adultilor in astfel de cazuri. Imi pare rau ca ai trecut prin asta, incearca sa uiti si sa intelegi ca nu aveau minte sa inteleaga la momentul respectiv ce fac.
Reply With Quote