Subiect: PUTIN-felicitari
View Single Post
  #4  
Vechi 04.12.2007, 15:19:25
vsovi vsovi is offline
Banned
 
Data înregistrării: 16.02.2007
Locație: har†>>>s'C'e'r
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.993
Implicit

voi nu suntetzi normali la cap, scutzatzi-ma ca nu mi-au venit alte cuvinte pe limba, dar voi shtitzi ca asta, vroia sa ne plaseze rachete deasupra pe cer? pe ceva statzii orbitale? shtiatzi ca era in stare sa se alieze cu india shi pachistanul intr-o aliantza asiatica impotriva noastra a romanilor shi a europei? Dar daca prin asta o sa vina ceva rasboaie, tot asha o sa-l felicitatzi? Mie mi-e frica tocmai ca nu e ortodox deloc, fiindca se pare ca a facut judo shi e KGB-ist inrait, shi nu are nimic cu ortodoxia ci cu mafia, shi sa nu traga dupa el shi patriarhia rusa... in comedia asta de noul zid al Berlinului, shi de interese economico-masonice, ca am intzles ca shi pe ala il manipuleaza masoneria rusa... deci eu ash plange ca a ishit iar putin, ca trebuie sa tremuram din cauza lui inca 4 ani, ca cineshtie ce nenorocire mai e in stare sa faca... acuma nici cu americanii shi Bush nu mi-e rushine... sau ca Baroso dar oricum ... va bucuratzi in deshert... shi n-am putut sa-mi tzin gura... deci va cer iertare ca precis v-am ofensat.
Reply With Quote