Subiect: PUTIN-felicitari
View Single Post
  #9  
Vechi 07.12.2007, 11:30:40
vsovi vsovi is offline
Banned
 
Data înregistrării: 16.02.2007
Locație: har†>>>s'C'e'r
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.993
Implicit

Citat:
În prealabil postat de sofiaiuga
VSOVI,MI-A SPUS O BABA CA ATUNCI ,CU ANI IN URMA ,CIND A FOST LA PARINTELE argatu ,LA MAN.cernica,EL A ZIS CA INTR-O SINGURA NOAPTE SE VA SCUFUNDA america PT CA DE ACOLO VIN TOATE RELELE.aSA CA BABUTA ,CARE MI-E O CUNOSTINTA m-a sfatuit sa nu-mi las fiica sa mearga sa se stabileasca acolo.Asa ca nu tot ce pare bun d.p.d.v.material e si bun pt suflet.
Draga sofiaiuga, foarte bine a zis parintele Argatu, doar ca dinpacate n-ai intzeles cum trebuie mesajul sau... Poi America? cine este america te-ai intrebat dumneata? Nu cumva numele complet al ei este Americo Vespuci? mai departe cred ca itzi dai seama shi singura ce a vrut sa spuna parintele... dar el s-a referit la desfranare sodomist-gomorica, iar babutza respectiva te-a sfatuit rau cu vorba ca a mintzit, fiindca shi acolo sunt ortodocsi, dar te-a sfatuit bine cu sufletul fiindca acolo e mult mai mare pierderea de vreme pe prostii... shi spera ca fica ta sa se foloseasca mai bine aici de Biserica Ortodocsa... in fine, voi chiar nu va datzi seama ca ar fi meritat sa ajunga preshedinte Gari Kasparov? dar l-au arestat... poi rusia e condusa de masoneria shi mafia globalista... iar in curand, parca vad, ca vor alipi shi BORusa de interesele lor... Shi apoi Casparov a fost campion la sah deci are mult mai mari merite pentru a fi ales preshedinte decat un ofitzer KGB ca Putin, pentru tzara sa, deci clar ca s-au masluit alegerile, ca doar...
Reply With Quote