View Single Post
  #43  
Vechi 18.08.2017, 20:58:37
elenoirmiro elenoirmiro is offline
Member
 
Data înregistrării: 16.09.2013
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 35
Implicit Pentru Iorest

Stimate domnule,
Daca doriti scrieti-mi in privat si va fac o lista cu toti cei care mi-au scris si exemple de mesaje plus motive pentru care i-am refuzat. Nu stiu ce apare pe comunitatea crestina dar credeti-ma ca nu mi-au scris o duzina de oameni nu inteleg de unde ati scos ideea asta.
Va spun sincer ca nu sunt genul de om care sa nu ia in seama pe nimeni.Ultimul meu prieten avea probleme fizice, avea probleme cu vederea si multe altele, dar a fost un om bun si atat.Asta a contat pentru mine.Cei care l-au vazut l-au desconsiderat, dar mie nu mi-a pasat nici de acest aspect.Insa a trebuit sa plece din orasul in care sunt eu si a hotarat sa ne despartim ,Nu cred ca sunt nici pe departe o persoana pretentioasa.
Daca a fi pretentioasa inseamna ca am nevoie sa fiu cu cineva cu care sa am ce discuta, mai mult decat @ buna ce faci cum e vremea @, inseamna ca sa ma ierte Dumnezeu, da sunt pretentioasa.La acest baiat cu care am fost m-a atras faptul ca era un om de caracter si inteligent. Va spun sigur ca am intrat si pe site-uri de matrimoniale si e haos ce e pe acolo.Cam putin cu caracterul si cu inteligenta foarte putini.Da,am nevoie sa discut cu un barbat si despre o carte, ceva, o expozitie de pictura sau fotografie.Am pretentii prea mari? Nu cred.AM fost o persoana educata si mi-au placut lucrurile frumoase, cartile si arta .Nu am pretentia sa fie un intelectual cu care sa comentez la nu stiu ce mare nivel,dar macar sa fi citit cateva carti la viata lui.Am pretentii chiar atat de mari???? E grav atunci.

Last edited by elenoirmiro; 18.08.2017 at 21:01:17.
Reply With Quote