View Single Post
  #70  
Vechi 10.05.2011, 17:31:01
emiliulia emiliulia is offline
Banned
 
Data înregistrării: 23.10.2009
Locație: dorohoi,strada transilvaniei numarul 11
Religia: Ortodox
Mesaje: 153
Implicit Am si eu cateva vesti mai bune

Dragii nostri stiu ca sunt cateva persoane care asteapta vesti despre sitiuatia mea si vreau sa va spun ca ma simt mai bine acum ,multumesc persoanei care ma ajutat sa refac analizele inca nu va pot spune rezultatul deoarece doctorita este inca in concediu pan ape data de 20 mai ,dar nu este rezultatul rau asa mi sa spus deci miam luat o piatra de pe suflet care ma apasa mai am dureri dupa ce mananc dar ficatul este bine nu este marit si analize nu este ingrijoratoare mi sa spus ,insa cel mai mult mam bucurat enorm cand miau spus ca pot sami fac asigurare si sa platesc cand vreau si pot sa imi fac gratuit analize sau compensate asigurarea sa fie de trei luni sau sase luni sau chiar un an ,si pentru mine sa ma ajute bunul Dumneyeu sa reusesc sa fac buletinul care trebuie ca fara el nu pot sa fac nimic si va fi bine si pe strada,copii sunt bine cel mic am reusit sa ma interesez si de la anul pot sa il inscriu la gradinita la Emilian din luna septembrie si vor merge amandoi cu program prelungit si dupa atat de multe drumuri la primarii iata ca in sfarsit se poate face ceva si pentru copii adica sa ne ofere o locuinta anl iar noi sa platim lunar o suma modica de bani ce reprezinta chirie pe luna vreau sa va spun doar ca sa ma ajute Dumneyeu sa fac buletinul si Doamne ajuta o sa ne fie bine copiii vor avea o camaruta a lor acolo sa faca ce vor sa se joace sa puna desenele pe pereti sa va rog din suflet sa ne puneti in rugaciunile dumneavoastra sa reusim si pana in iarna sa avem o casuta si sa fie si copii nostri fericiti ,promit ca data care vine voi posta si poze acum nu am gasit o solutie dar va multumesc tutror si Dumnezeu sa va rasplateasca pentru ca neati pus in rugaciunile dumneavoastra va imbratisam si va rugam din tot sufletul sa nu ne uitati ca sunteti o adevarata familie pentru noi ,va multumim pentru tot si sa ne ajute Dumneyeu sa venim cu vesti bune si de acum in colo Dumnezeu este mare si vede ii Multumim pentru tot ,Doamne ajuta.
Reply With Quote