View Single Post
  #123  
Vechi 26.06.2021, 23:33:15
gpalama's Avatar
gpalama gpalama is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.02.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.285
Implicit

Ce apologie mincinoasa a "victimei" Moroncel.

Hai ca fac si eu una mai jos.

Moroncel i-a injurat pe toti de mai sus. Invective defaimare, toti sunt rai. Asa ca nu e victima este defaimator.

Moroncel a adus numai mizerii si-a carat olita de noapte si a deversat pe.unde a putut.

Moroncel s-a bagat in seama in toate directiile dandu-si cu parerea in maniera sectara pe fievare thread.

Colectia de "apoftegme" Moroncel 2021 este nevoie sa fie publicata pentru a vedea acest "produs" al ortodoxiei, vajnicul aparator din 2021.

Inafara de contributie toxica nu a adus nimic.

Haide ca suna tras de par ca Moroncel-Olita de noapte este victima integului forum...


Iar tu Petre care cazi dupa nu stiu cat timp si te apuci sa tamaiezi impreuna cu Moroncel si cu olita lui de noapte... cam grea cazatura.

Vezi ca ai ratat posturile alea.in care Moroncel o dadea pe injuratura cot la cot cu productii grele si memorabile, asa ca de la un "cinstit" credincios din niop, acum victima in ochii unui corector gramatical. Cred ca poti sa umpli un sac cu injuraturile lui Moroncel. Cred ca e nevoie sa revezi postarile lui...

Crede-ne ca a raspuns si el cu material injurios corespunzator. Foarte profi pe directia asta Moroncelul. Un Moronc priceput in arta injurioasa.


Si bine ai zis la sfarsit sunteti un trio foarte potrivit, o treime a nebuniei: un sectar dereglat patologic, un bolnav (sa nu zicem cum), si un corector prea serios de virgule... Frumoasa adunare crestina ati facut. A tunat si v-a adunat. Cand gura ta te marturiseste Petre... ce sa ii faci.

Sunteti toti trei in "genul @tigeratlantic" bine ai zis aici. Nu puteam nici eu sa o zic mai bine decat tine.

Last edited by gpalama; 26.06.2021 at 23:42:15.
Reply With Quote