View Single Post
  #79  
Vechi 03.02.2012, 15:14:25
arwein's Avatar
arwein arwein is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 07.01.2010
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 582
Implicit

Citat:
În prealabil postat de roxanapopa70 Vezi mesajul
recunosc ca am gresit cind am ales medicul si cum nu era de ajuns am platit consultatia la cab privat dar dl profesor nu a dat chitanta
am fost la alt dr recomandat de prieteni nu e prof e doar dr primar,ma operez in spital prin cas(doar sint asigurata) ,mi-a spus asistenta(ca o cunosc) ca dl dr nu cere bani, sa-i dau cit pot DUPA operatie si fara sa ma adoarma daca nu am bani de anestezist(oricum nu e obligatoriu).nici asa nu-i corect.dar din 2 rele il alegi pe cel mai mic.

va urez multa sanatate la toti inclusiv la cei care nu ati fost de acord cu mine,multa sanatate chiar si d-lui profesor(ca e bine sa te rogi si pt dusmani)sa fiti sanatosi pina la sf vietii sa nu ajungeti niciodata pacienti
Consultatiile in privat se platesc; trebuia sa cereti chitanta la casierie.
Daca omul nu a cerut nimic, atunci de ce rau? Si ce a facut incorect?
Profesorul respectiv nu va e dusman, pur si simplu nu v-ati permis serviciile dansului. Colegul Mihnea Dragomir v-a explicat clar si la obiect cum trebuie procedat (de altfel este si 100% calea legala); toata lumea are dreptul sa aleaga pentru propria persoana, dar sa alegi un Maseratti, ca sa te duci la seviciu cu el, cand te descurci si cu Logan... inseamna ca problema e a atitudinii, nu a pretului masinii.
Reply With Quote