View Single Post
  #848  
Vechi 10.02.2015, 12:29:03
Marimira's Avatar
Marimira Marimira is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 01.10.2009
Religia: Ortodox
Mesaje: 574
Implicit

Citat:
În prealabil postat de antoniap Vezi mesajul
Ce mai faci, AlinB? Ai gasit si alti ,,shizofrenici paranoici si cipofobi sectanti"? Si eu care credeam ca sunt singura!!!

Aline, draga, nu-i frumos sa tot jignesti in stanga si in dreapta. Uite, eu m-am obisnuit cu ,,complimentele" de acest fel. Le vad postate pentru a nu stiu cata oara. N-ai putea sa mai schimbi registrul verbal, totusi? Nu-ti face cinste, indiferent cine esti si ce urmaresti prin astfel de vorbe. Cauta sa dai dovada de toleranta, ca doar ai vederi inaintate, nu ca altii.

Asadar, de ce te enervezi in asa hal cand auzi ca unii nu vor carduri de sanatate si iti explica si de ce? De ce tii mortis sa-i umilesti pe cei care au opinii contrare? Asa prevede regulamentul forumului?

Spune-ti parerea fara a umili pe nimeni, caci asa e corect. Uite, te imit si eu, sa vad daca-ti place. Asadar, limbajul tau se aseamana cu a unui drogat crestinofob. Nici pic de respect fata de marii duhovnici crestini! Nimic, frate. Tu vrei sa fii formator de opinie care sa arati directia in care trebuie sa mearga crestinii. Ei, bine, ce te faci, ca, iata, cu toate injuriile tale crestinofobe, multi nu te asculta.
Draga Antonia, nu mai conteaza daca vrea sa nu sa fie formator de opinie -ESTE DEJA!!! - probabil este si platit pentru asta, cu totii cred ca ne-am dat seama de unde si incotro bate vantul. Deci te rog, nu mai insista in acest dialog cu acest domn.
Mihaela a spus securist, tu formator de opinie, eu cred ca este amandoua cu stat de plata la zi. Deci lasa-l in ale lui...

Numai bine!
__________________
1.Toate respira prin darul lui Dumnezeu!
2. Oricat ai fi de bun, nu esti suficient de bun!
3. Omul smerit poate sa miste astrele!
Reply With Quote