View Single Post
  #45  
Vechi 01.12.2010, 15:15:07
Monalisa Monalisa is offline
Banned
 
Data înregistrării: 23.10.2010
Mesaje: 37
Implicit

sa stii ca la chestiile astea nu m-am gandit, dar sa stii ca eu nu fumez dar toti in jurul meu fumeaza de numa', pe langa asta cred si eu ca de aceea oi fi atat de obsedata de sex, 1. posibil din cauza zodiei, 2. posibil ca o fi fost ceva cand oi fi fost eu in burta acolo, altfel nu-mi explic; pe langa asta, ca sa nu va zic si alte chestii ca nu va vine sa credeti domle cum am aparut eu domle, dintotdeauna am avut constiinta unei chestii de destin fabulos!

in rest, cacaciosilor ramani schingiuitori si omoratori de animalute, de aia nu va merge bine, ca hai sa zicem ca omorati pruncii, da-i dracului ca doar tot oameni cu 2 picioare infinpte-n cur is cand cresc tot imbecili schingiuitori de animalute vor fi asa ca romanii aia imbecili, insa de aia nu merge bine la romanica ca omorati maidanezii si pisicile si toate animalutele lipsite de aparare si a caror specie sunt mai mult decat a noastra ca macar nu-ti fac rau neconditionat asa ca bipezii astia rapciugosi! iti fac rau numai daca le ataci! de aia nu merge bine la romanica asta cacacioasa ca omoara cainii si animalele maidaneze si vagaboande si copiii plozii astia cu gene de humanoizi imbecilizanti in ei nu le zice nime ca sa nu lege badoage de coada la caine sa nu omoare pisica, iepurasul etc. ca nu e bine, ca taranii lor imbecili de parinti nu stiu sa le zica sa ceva; asa ca, cacaciosilor romani indobitociti, sub nivelul animalelor, sa crapati ca meritati! cat despre mine, eu sunt cetatean universal, daca vreau sa fac bine este la modul general nu neaparat al natiei acestea cacacioase in care intamplator m-am nascut
Reply With Quote