View Single Post
  #9  
Vechi 23.08.2008, 17:50:53
ada03 ada03 is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 23.08.2008
Mesaje: 11
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Z.Lidia
Dar el ce zice de ideea de a va desparti?
Am niste curiozitati: de ce ati hotarat sa fiti impreuna? L-ai iubit, sau te-a iubit el la inceput? Sau poate ai simtit ca vrei sa fii cu cineva, vazand in jurul tau cupluri? Dupa cata vreme ai simtit ca nu-l mai vrei in viata ta?
Decizia este pana la urma a ta. Crestineste mi se pare ori sa va despartiti, ori sa va casatoriti, in ciuda tuturor greutatilor.
Pana la urma, noi de pe forum nu putem sti de ce va certati mereu, care e motivul adevarat, sau multe altele.
el nu e de acord cu despartirea, dar spune ca daca nu ne mai intelegem nu are rost sa mai continuam si sunt de acord cu el...daca in tot acest timp nici unul din noi nu s-a schimbat si nu a facut nimic sa ne fie bine, nu mai credem ca se va schimba ceva in viitor...in plus nu imi place ca nu face nimic ca sa ne fie bine, de fiecare data raspunsul lui e cum vreau eu, cum cred eu indiferent de situatie.
de ce am hotarat sa fim impreuna?
la inceput nu m-a atras nimic la el, in afara ca era un baiat linistit si timid si il vedeam ca pe un amic si atat insa el s-a tinut cateva luni bune sa fie impreuna cu mine si am prins drag de el si am acceptat sa fim impreuna...
El m-a iubit la inceput, eu in timp..
Dupa cata vreme ai simtit ca nu-l mai vrei in viata ta?
hmm...cam in ultimele luni...bine de fiecare data cand ne certam imi spuneam ca nu vom mai fi impreuna...pt ca el pleca si eu plangeam ca nu am cu cine sa discut nu este prea comunicativ.
De ce ne certam: nepotrivire de caracter, lucru care l-am observat in timp, eu ambitioasa el calm, eu energica el nu,puncte de vedere diferite...
:(
Reply With Quote