View Single Post
  #177  
Vechi 01.05.2017, 14:28:12
Cristinau Cristinau is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 01.05.2017
Mesaje: 1
Implicit Parintele Ciprian

Citat:
În prealabil postat de Raquel Vezi mesajul
Vreau sa va spun ca si eu am fost la parintele Ciprian, la Bucuresti, vis-a-vis de hotel Marriott, chiar ieri. Iar acum stau si plang. Vroiam sa stiu daca relatia mea actuala se va finaliza printr-o casatorie, sau pur si simplu daca voi fi in continuare cu prietenul meu. Mi-a spus ca nu, nu voi fi cu el. Oare asa o fi ? Chiar stie, vede parintele Ciprian lucruri despre oameni? Sincer, nu stiu ce sa cred...poate ca asa va fi. Oricum credinta mea in Dumnezeu ramane, de lucrul asta sunt sigura si va fi cum doreste El. Totusi consider ca nu e corect sa stim ceva legat de viitorul nostru. E mai bine sa ne rugam, sa mergem la biserica si sa avem speranta. Voi ce parere aveti? Sau daca ati avut si voi astfel de experiente...astept pareri.
Buna,.Au trecut multi ani de atunci..insa abia anul acesta am ajuns la parintele Ciprian..si m a ravasit raspunsul dumnealui..Tot despre relatia mea am vrut sa aflu un sfat,dupa 5 ani jumatate ,ne am despartit insa eu il iubesc inca .Pana la urma,tu si prietenul de atunci ati ramas impreuna...sau ti ai refacut viata langa altcineva..sufar foarte mult si as fi vrut sa stiu cum esti
Reply With Quote