View Single Post
  #51  
Vechi 10.11.2009, 22:10:07
marioad24's Avatar
marioad24 marioad24 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 24.02.2009
Locație: bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 161
Trimite un mesaj prin Yahoo pentru marioad24 Send a message via Skype™ to marioad24
Implicit tare ma tem ca atitudinea ta ascunde niste avantaje de care beneficiezi

tare ma tem ca atitudinea ta ascunde niste avantaje de care beneficiezi direct sau indirect din partea marilor trusturi...
Citat:
În prealabil postat de AlinB Vezi mesajul
..dar niste bun simt si logica nu strica atunci cand afirmi ceva.

Pai pana la urma nu era vorba de "Conex Alimentarius"?
Prevederile lui sunt PUBLICE.

Asteptam trimiteri exacte la prevederile Codului pentru afirmatiile de mai sus.




Da, da-mi voie sa cred ca daca au semnat nu inseamna neaparat ca au fost informati.
Ma indoiesc ca macar 13 din aia 13000 au citit textul Codex -ului.

Se pare ca trecem printr-un fel de manie a protestelor, nu conteaza care e problema, semnam ca doar nu costa nimic si este si anonim, in plus asa avem si impresia ca am facut ceva bun.

Pai daca te-ai informat cu adevarat, informeaza-ne si pe noi, dar la obiect, sustindu-ti afirmatiile cu trimiteri EXACTE la continutul Codului, nu doar inghitind pe nemestecate ceea ce servers altii la fel (a a se citi: "dand copy/paste").



Inca o data. Trimiteri exacte la prevederile "Codului" te rog..
As vrea sa fiu de acord cu tine, dar unde sunt dovezile?



Asta nu e argument, e plin Internetul de zapaciti si nu cred ca ai inteles mare lucru din ce se spunea acolo..
Pentru ca deja a fost adoptat cam in toata lumea (din cate stiu) noi nu facem decat sa urmam trendul ca de obicei.
Nu e cazul sa victimizam mai mult decat e necesar.



Cum sa nu..
Cand te duci la razboi cu mana goala risti atat sa devii ridicol cat si sa pierzi razboiul.
__________________
Cu noi este Dumnezeu,
Intelegeti neamuri si va plecati
Caci cu noi este Dumnezeu
Reply With Quote