Subiect: rasul ca terapie
View Single Post
  #8  
Vechi 15.10.2011, 20:54:08
ovidiu b.
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de miles to truth Vezi mesajul
si voia celui viclean e sa razi? no sincer acu...vad ca sunt foarte multi conservatori printre forumisti, dar ar fi dragut daca nu ar mai vorbi gura fara voi si v-ati mai documenta si voi din cand in cand. revenind la ceea ce ai spus, cum ca diavolul vrea sa te faca sa razi...pai si Dumnezeu rade (deci inseamna ca el il face pe Dumnezeu sa rada...? :|) si Sfintii la fel...ba e chiar si ironic (asta apropo de un alt thread in care se spunea ca e pacat sa fii ironic).
P.S.: poate obisnuiesti sa vezi partea goala a paharului, dar ca lumea sa fie mai buna, trebuie privita cu alti ochi
comentariul meu face referire la un alt comentariu de al tau legat de acel ras sinistru din filmulet
Citat:
În prealabil postat de miles to truth Vezi mesajul
asta e un ras fortat si normal ca nu sunt efecte benefice in urma lui...pana la urma e doar un big smile si niste sunete ciudate
am subliniat inca o data sa iti dai seama ceea ce am comentat...se pare ca nu ai inteles jocul de cuvinte si ceea ce a vrut sa transmita parintele
te rog fa-ma atent unde am precizat ca rasul este interzis?
cum sa privim lumea?...hmm...pai se spune asa "Cu oamenii să te împaci dar cu păcatele să te cerți."

Last edited by ovidiu b.; 15.10.2011 at 21:03:45.
Reply With Quote