Subiect: buna seara !
View Single Post
  #6  
Vechi 08.12.2009, 14:49:10
gabriela_iagar's Avatar
gabriela_iagar gabriela_iagar is offline
Member
 
Data înregistrării: 24.08.2009
Locație: Romania, Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 55
Lightbulb

Citat:
În prealabil postat de tanty12 Vezi mesajul
numele meu e tanty, acuma am facut cont pe acest site, dar defapt in fiecare zi intram pe acest site pentru a-mi hrani sufletul , dar nustiu dc nu am facut cont pana acum!vad ca pe aici este lume din toate colturile lumii,romanii de ai mei!! as dorii sa -mi fac prieteni-prietene pe teme religioase , si dc nu sa vb despre orice!! despre mine va spun ca sunt o persoana sincera si mai ales cu frica de DUMNEZEU! CRED IN DUMNEZEU CU TOATA FIINTA MEA ! va pup! astept sa vorbim!! DOAMNE MILUIESTE-NE PE NOI PACATOSII!!
Buna tanty, bine ai venit pe acest forum!
__________________
Invierea lui Hristos vazand sa ne inchinam Sfantului Domn Iisus, Unuia Celui fara de pacat. Crucii Tale ne inchinam Hristoase si Sfanta Invierea Ta o laudam si o marim, ca Tu esti Dumnezeul nostru, afara de Tine pe altul nu stim, numele Tau numim.
Veniti toti credinciosii sa ne inchinam Sfintei Invierii lui Hristos; ca iata a venit prin Cruce bucurie la toata lumea.
Totdeauna binecuvantand pe Domnul, laudam Invierea Lui, ca rastignire rabdand pentru noi, cu moartea pe moarte a calcat.
Reply With Quote