Subiect: Caut fini
View Single Post
  #2  
Vechi 09.07.2014, 23:23:38
IriGrig IriGrig is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 09.07.2014
Mesaje: 1
Smile Mai asteptati finutii? !!!

Citat:
În prealabil postat de eumihaela Vezi mesajul
Suntem o familie tanara,cu frica de Dumnezeu,care dorim sa ajutam un cuplu de tineri onesti si cu bun simt si sa le fim alaturi in ziua cununiei religioase.De asemenea ne dorim o relatie fini-nasi ce se bazeaza pe respect,bun simt si prietenie si sa le botezam si viitorii copilasi.Asteptam finutii!

Buna! Sincer nu ma asteptam sa gasesc astfel de teme discutate, insa cred ca nu suntem noi primii care au aceste griji.....Ca orce cuplu fericit, am decis sa devenim o familia si sa jucam o nunta....dar uite ca am ramas fara de nasi si suntem in cautare de o pereche de nasi, care sa aiba bunul simt omenesc si cu care, de ce nu, sa avem o relatie de prietenie de durata!!! Avem evenimentul pe 17.08.2014 si s-a intamplat sa fim refuzati, din motive gen: unii au mai multe evenimente si nu isi permit cheltuieli, altii au reparatii, ca au multi finuti...si tot asa...in fine asta e...si acum un picusor suntem in alerta!!!! Daca inca mai sunteti bine-intentionati, am putea sa discutam, sa ne intalnim, si daca toti vom considera oportun, sa fie cu Doamne ajuta...
Reply With Quote