Subiect: Carte-psihologie
View Single Post
  #6  
Vechi 20.07.2015, 02:05:41
Alexandra1andreea Alexandra1andreea is offline
Member
 
Data înregistrării: 07.02.2015
Mesaje: 76
Implicit

Pe mine alimentatia gresita, stresul, tinerea de minte a raului, etc ma termina, mi s-a dereglat si tiroida din cauza asta. Plus ca, tin sa spun ca de 4 luni ma lupt cu o anexita, cosmaruri, nopti nedormite, dureri. Am fost la 4 medici diferiti imi tot dadeau 7 zile antibiotic dar imi era bine doar pe durata tratamentului. La doua zile dupa ce terminam tratamentul iar reveneau durerile. Pana cand acum o luna (dupa ce 3 ani de zile nu am fost deloc intr-o Biserica) am fost la Sfanta Liturghie, m-am spovedit si m-am impartasit. Si vreau sa spun ca mi au disparut niste stari de panica pe care le aveam de multi ani. Nu mi-a venit sa cred. I-AM SPUS SI MAMEI SI BUNICII. Ele stiau ca asa e. Si ca linistea pe care o gasesti in biserica nu se compara cu nimic. Si dupa ce m-am gandit si razgandit, si am renuntar la niste lucruri materiale de care eu eram foarte atasata dar imi faceau rau, m-am gandit la un tratament pentru mine, am fost la farmacie, l-am cumparat, si anexita mi-a trecut. Bine mai am diar usoare intepaturi, dar zona s-a desumflat, durerile au disparut. De fapt Dumnezeu mi-a pus in minte ce tratament sa imi iau, dupa 6 consultatii la 4 medici diferiti si atatia bani cheltuiti pe consultatii+tratament.
Reply With Quote